Продукція для роботи на дому
Продукція для роботи на дому

Еко-олівці

Прості, зручні і абсолютно недорогі еко-олівці - окремі прості олівці або набори олівців кольорових, однаково хороші і практичні для використання в офісах, на виробництві, в школах і дитячих садах, в інших сферах. Набори кольорових еко-олівців можуть стати доречними в багатьох випадках корпоративними подарунками.
Відобрежено на сторінці 8 позицій з 8

Набір еко-олівців під нанесення логотипу

Оригінальний вигляд олівців і футляра, повна відповідність прямому функціональному призначенню, необмежена сфера використання, високий ступінь придатності для нанесення логотипу, будь-якого іншого зображення або тексту, невисока вартість - гідний варіант корпоративного сувеніра або подарунка.

Ми пропонуємо покупцям тільки якісну продукцію

Ви знаходитесь на сайті компанії Full Motion (Фул Моушн), де можете ознайомитися з повним асортиментом сувенірної продукції, яка широко використовується в якості корпоративних сувенірів і подарунків, як при проведенні різних корпоративних заходів, так і в повсякденному житті.

Переходячи по сайту з розділу в розділ (підрозділ), Ви маєте можливість вибрати не тільки окремі сувеніри, а й укомплектувати подарункові набори - різної вартості, практичні і доречні в самих різних ситуаціях. Скажімо в підрозділі Еко-блокноти можна підібрати органічне доповнення до набору еко-олівців і створити оригінальний корпоративний подарунковий комплект.

Всі вироби, представлені на сайті, поставляються нами в Україну безпосередньо від відомих європейських і китайських виробників. Це дає нам можливість ввозити і пропонувати нашим покупцям тільки якісну продукцію, що користується на ринку підвищеним попитом.

Всі сувенірні вироби, які виробляються в даний час, розробляються і виготовляються з урахуванням перспективи їх брендування.

Технології брендування сувенірної продукції

Ми готові надати Вам комплекс послуг, пов'язаних з брендування еко-олівців, а також інших предметів сувенірної продукції. Наші фахівці при необхідності нададуть Вам сприяння в розробці ескізів та оригінал-макетів зображень, які підлягають нанесенню, а також допоможуть в виборі технології нанесення.

Сучасне обладнання нашої виробничої бази дозволяє наносити на обрані Вами предмети різні зображення і тексти застосуванням таких технологій, як шовкотрафарет або шовкотрафарет по колу, лазерне гравіювання, сублімація, трансфер, цифровий друк.

Технічні і технологічні можливості в поєднанні з високою якістю барвників та інших матеріалів, які використовуються при нанесенні, дозволяють досягти високої якості виконання роботи: детальне повнокольорове перенесення ескізу або оригінал-макету, стійкість нанесеного зображення до механічного, температурного або іншому впливу, відсутність пошкодження або зміни якості поверхні, на яку проводиться нанесення.

Як замовити брендовані еко-олівці оптом

Підбір товарів і оформлення замовлення на їх оптову поставку здійснюється через картку зразка, який зацікавив Вас після натискання кнопки Купити. Фотографія зразка, його вартість і опис поміщені тут же, на картці.

Замовити оформлення продукції, що закуповується в корпоративному стилі Вашої компанії теж нескладно. Необхідно зв'язатися з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість виконання робіт з нанесення на сувенірну продукцію корпоративної символіки і інших зображень буде визначена і повідомлена Вам після узгодження всіх параметрів замовлення.

Телефонуйте, будь ласка. Ми уважно вислухаємо і врахуємо всі Ваші побажання. Ваше замовлення, будь-якої складності та обсягу, буде виконано якісно і в строк.