Традиційна сувенірна продукція різних країн світу
У кожної країни є своя традиційна сувенірна продукція. Подорожуючи по тому чи іншому регіону, обов'язково зупиняйтеся біля спеціальних крамниць і купуйте національні сувеніри, адже вони ще довгий час будуть нагадувати вам про прекрасну поїздку.
Всі ми звикли, що традиційним сувеніром з центральної частини України є вишиванка, вінок або крашанка, західної - свисток, кераміка, сумки та взуття ручної роботи. А яка ж сувенірна продукція популярна в різних країнах світу? Що варто привезти з далекого і ближнього зарубіжжя?
Росія
Традиційними російськими сувенірами є матрьошки, ложки, валянки, балалайки. Також в сувенірних крамницях часто можна зустріти фігурки "олімпійського" ведмедики і всіма улюбленого мультяшного Чебурашки. Можна також привезти оренбурзьку хустку - в холодну пору вона стане в нагоді. У Москві Ви можете купити сувеніри з символікою міста - зображеннями Червоної площі і Собору Михайла Блаженного.
Італія
Серцем Італії є Венеція. Саме в цьому місті зосереджена найбільша кількість сувенірних лавок. Прогулюючись по мосту Ріальто, обов'язково купіть карнавальну маску і прикраси з муранського скла. Крім того, часто такі сувеніри продають самі майстри, і вони з радістю можуть провести вам майстер-клас з виготовлення скляних дрібничок або розфарбовування карнавальних масок. Купити сувеніри у Венеції не складе великих труднощів, оскільки лавки можна зустріти мало не на кожному кроці.
Франція
Символом Парижа і Франції є звичайно ж Ейфелева вежа. Тому, безліч сувенірів так чи інакше пов'язані з нею - брелоки, статуетки, запальнички, прикраси. Традиційна французька сувенірна продукція - маленькі флакончики з духами, які продають на центральній площі Парижа.
Греція
Традиційними сувенірами з Греції є статуетки античних богів, при чому як маленькі, так і в натуральну величину. Ви можете знайти мармурові, гіпсові і бронзові фігури.
Іспанія
З батьківщини фламенко варто привозити віяла, кастаньєти і квітчасті хустки. У будь-якій сувенірній крамниці Ви знайдете безліч статуеток тореадорів і биків. Якщо Ви опинитеся в Толедо, то обов'язково купите холодну зброю. Якщо вірити чуткам, то її виготовляють зі спеціальної сталі, розробленої за секретним рецептом.
Китай
Головними китайськими сувенірами є аж ніяк не копії дорогих телефонів, а предмети для чайної церемонії. У Китаї безліч магазинів, що спеціалізуються виключно на предметах для чаювання. Не забудьте, так само, привезти додому справжній китайський шовк.
Таїланд
З Таїланду прийнято привозити сувеніри ручної роботи. Найпопулярнішими є фігурки Будди і слонів. Не забувайте торгуватися з продавцями, ціну можна збити практично на половину.
Японія
Японські сувеніри досить важко сплутати з будь-якими іншими. Існує два види традиційних японських сувенірів: нецке (міні-скульптурки людей, богів і тварин) і Манекі-Неко (керамічні або порцелянові фігурки котів). Вважається, що фігурки Манекі-неко приносять удачу в будинок і охороняють його від різної нечисті.