Тримачі для нотаток

Хіти для офісу і бізнесу. Мій письмовий стіл повинен бути затишним і оптимальним місцем для роботи. Правильним обладнанням забезпечується оптимальний робочий процес і успішний результат. Тримачі для нотаток допоможуть Вашим співробітникам впорядкувати їх робочі місця, стати більш організованими, підвищити старанність, своєчасно і якісно виконувати покладені на них завдання.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 30

Корпоративні тримачі для заміток постійно на виду

Навряд чи хтось стане купувати тримачі для заміток тільки для того, щоб вони постійно перебували в коробці в шафі або на полиці. Саме призначення цієї нехитрої речі полягає якраз в тому, щоб замітка, про яку ні за яких обставин не можна забути, постійно була перед очима. А значить, місце тримачеві відводиться в офісі таке, де його буде постійно видно не тільки автору замітки, але і всім оточуючим.

Наша мета - довгострокове взаємовигідне співробітництво з Вами

Дешевизна, функціональне призначення і довговічність тримачів для заміток дозволяють віднести їх до числа сувенірів, найбільш часто і масово використовуваних компаніями при проведенні промо акцій та інших корпоративних заходів. Безсумнівну користь вони можуть принести і на робочому місці більшості співробітників компанії. Тримачеві для заміток з логотипом Вашої компанії знайдеться місце і в офісі або магазині Вашого партнера або клієнта.

Для рекламно-виробничої компанії Фул Моушн, на сайті якої Ви перебуваєте, одним з напрямків діяльності є оптові поставки сувенірної продукції безпосередньо від її європейських та китайських виробників.

В цьому розділі нашого сайту представлені зразки тримачів для заміток, що поставляються нами. Це - якісні вироби, оригінального дизайну, функціональні і барвисто оформлені. Незважаючи на невеликі розміри, вони надають достатньо можливостей для брендування.

У оформлення робочого місця співробітника офісу органічно впишеться комплект з настільного тримача для заміток і настільного набору ручок. Перейшовши по цьому розділу сайту в підрозділ Ручки, Ви отримаєте вичерпну можливість підібрати предмети, які будуть повністю поєднуватися і доповнювати один одного.

Технічні і технологічні можливості нашої власної виробничої бази, дозволяють нам якісно і в строк виконувати замовлення, пов'язані з нанесенням на сувенірну продукцію логотипів, а також інших елементів корпоративної символіки або текстів.

Форма об'єктів під нанесення і матеріали, з яких вони виготовлені, є визначальними для вибору технології нанесення. У різних випадках застосовуються цифровий друк, тиснення, трансфер, лазерне гравіювання, шовкотрафарет, сублімація, шелкотрафарет по колу. Для нанесення на вироби з тканин застосовується, поряд з іншими технологіями, вишивка якісно забарвленими вовняними нитками дванадцяти кольорів.

При застосуванні цих технологій досягається повне збереження всіх якостей об'єкта нанесення, фотографічна точність повноколірного перенесення зображення, висока стійкість і довговічність нанесення.

Ми також надаємо комплексні послуги з формування або вдосконалення корпоративного стилю компаній, розробки логотипів та інших елементів корпоративної символіки, з виготовлення корпоративної продукції.

Як замовити оптом брендовані тримачі для нотаток

Оформити замовлення на сувенірну продукцію, включаючи тримачі для нотаток під нанесення логотипу, можна прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок. Всі питання, пов'язані з нанесенням логотипу (інших елементів корпоративної символіки або текстів), можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Ціни на товар вказані під кожним з представлених зразків, вартість нанесення буде залежати від характеристик і параметрів зображення, що підлягає нанесенню.

 

Ціна, грн.:
Колір
  • білий
  • жовтий
  • зелений
  • червоний
  • помаранчевий
  • рожевий
  • сірий
  • синій
  • чорний