Рюкзаки

Рюкзак - це дуже зручно. У ньому можна переносити дуже багато необхідних речей, маючи при цьому абсолютно вільні руки. Мамочка, що відправляється на прогулянку з малюком, складе в рюкзак, все, що їй може при цьому знадобитися, і буде мати можливість взяти на руки улюблене дитя; студент складе в рюкзак все необхідне для занять і матиме можливість обійняти кохану дівчину ... всіх можливостей, що представляються рюкзаком просто не перелічити.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 651

Наочний приклад еволюції: від торбинки до корпоративного рюкзака

Кожен етап розвитку людства викликав до життя відповідні предмети побуту. Вкрай рідко людина вирушає в дорогу без багажу. У всі часи проблема переміщення багажу була особливо важливою для тих, хто переміщався на великі відстані пішки або на некомфортному транспорті - з багатьма пересадками, в непристосованому для тривалих поїздок автобусі і так далі. Ходаки складали свій нехитрий скарб в найпримітивніший мішок, припасовували до нього мотузку у вигляді лямок, і в путь. Путь привів нас до сучасного рюкзака, і нікому не стане гірше, якщо це буде рюкзак з логотипом.

Носимі інструменти Вашого просування

Для людини, яка повинна не тільки йти, але при цьому наздоганяти когось (чи, навпаки, тікати від когось) долати перешкоди, підніматися на крутий підйом або спускатися по крутому схилу, дуже важливо мати вільні руки. Особливо, якщо при цьому треба використовувати якісь підручні засоби або пристосування.

Класичний приклад такої людини - боєць на полі бою або в поході. Все, що боєць зобов'язаний носити з собою, складалося в торбинку - речовий мішок - ранець, а тепер складається в сучасний рюкзак. Тут для обізнаної із цим людини коментарі, як кажуть, зайві, а необізнаному краще цього так ніколи і не дізнатися.

Є велика кількість людей, які обрали цей складний спосіб пересування абсолютно добровільно. Піші туристи і, звичайно ж, альпіністи. Ці добровільні мученики ніколи не відправляються в дорогу з дорожньою сумкою або навіть з валізою на коліщатках. Для них ретельно продумані величезні рюкзаки, розміри яких нерідко перевищують зріст, скажімо, тендітної туристки.

У цьому підрозділі сайту компанії Full Motion представлені рюкзаки, дійсно, на всі випадки життя. Тут можна знайти вироби, з якими можна відправитися на прогулянку по місту, ходити на заняття в школу або до інституту, переміщатися в повсякденних клопотах по місту, відправитися в неофіційну поїздку в ближні та дальні країни.

Було б вкрай недалекоглядним не використовувати такий потужний інструмент реклами для просування Вашої продукції і послуг. Наша компанія готова допомогти Вам в його використанні.

Ми забезпечимо високу якість брендування

Власна виробнича база нашої компанії укомплектована високопрофесійними фахівцями, які володіють прогресивними технологіями брендування сувенірної продукції. Роботи виконуються на сучасному обладнанні з використанням для нанесення якісних матеріалів.

Ми готові адаптувати Вашу корпоративну символіку до форми і розмірів обраних Вами подарунків. В результаті нанесення Ви отримаєте високоякісне повнокольорове зображення, що має підвищену зносостійкість. Відбитки будуть в деталях передавати вигляд і колірну гамму логотипу або іншого оригіналу.

Як замовити оптову партію брендованих рюкзаків

На сайті, в картці кожного з представлених зразків сувенірної продукції, в тому числі рюкзаків під нанесення логотипу, вміщено його фотографію, ціну і опис. Тут же знаходиться кнопка Купити, натиснувши яку, Ви зможете замовити поставку необхідної кількості того чи іншого виробу.

Вартість робіт з брендування може бути визначена тільки після обговорення і узгодження з нашими фахівцями технічних параметрів і обсягу замовлення. Для цього Вам потрібно зателефонувати %phone% або натиснути кнопку Зворотний дзвінок. Протягом короткого часу Вам передзвонить співробітник нашої компанії, який допоможе правильно оформити замовлення на брендування.