Сувеніри з логотипом оптом>Каталог>Подорожі> Автомобільні аксесуари та безпека

Автомобільні аксесуари та безпека

Не важливо, чи збираєтеся Ви в подорож, чи вирушаєте у відрядження. Вам знадобляться корисні аксесуари, які зроблять Вашу поїздку більш комфортною. У цьому розділі Ви знайдете широкий асортимент товарів для подорожі в автомобілі, здатних задовольнити потреби Ваших клієнтів в комфорті.
  • Автомобільні зарядні пристрої
  • Автомобільні аксесуари
  • Набори першої допомоги
  • Світловідбиваючі товари
  • Скребки для авто

Затребуваність брендованого автомобільного приладдя і засобів безпеки

Затребуваність брендованого автомобільного приладдя і засобів забезпечення безпеки зумовлюється тим, що ці вироби самі по собі вкрай потрібні і корисні. Дуже важко знайти людину, що володіє своїм автомобілем або керує чужим, яка би змогла обійтися без їх використання. Якщо підрахувати кількість таких людей, будемо узагальнено називати їх водіями, і помножити це число на кількість найменувань товарів цієї категорії, що реалізуються на ринку, то стане зрозумілим, чому брендувати їх просто необхідно - це потужний потік інформації про Вашу компанію, який доходить до величезної кількості потенційних покупців повсюдно.

Яке автомобільне приладдя найбільш придатне під нанесення логотипу

Якщо говорити про технічну або технологічну придатність цих товарів під нанесення на них корпоративної символіки, тобто, про придатність для брендування, то з упевненістю можна сказати, що всі вони абсолютно придатні для того, щоб стати корпоративними подарунками або промо сувенірами.

Розгляньте уважно фотографії зразків виробів, представлених в підрозділі, де Ви знаходитеся, перейдіть в сусідні підрозділи та там розгляньте. Навіть з одного погляду зрозуміло, що місця для нанесення логотипу достатньо. Десь його більше, десь менше, але розміри будь-якого виробу дозволяють нанести на нього логотип, а сам виріб гіден того, щоб стати Вашим рекламним продуктом.

Неможливо дати якісь однозначні рекомендації щодо того, які саме автомобільні приладдя з логотипом будуть ефективніше інших в якості інструменту реклами. Тут треба враховувати багато факторів, які можуть вплинути на Ваш вибір.

Перш за все, це цільова аудиторія - Вам краще знати, на кого розраховані майбутні подарунки і сувеніри, і кому з них що підійде більшою мірою. Також дуже важливо врахувати частоту використання предмета. Зіграє свою роль і те, де предмет використовується - в салоні автомобіля або поруч з ним, при обслуговуванні, ремонті, ДТП (не дай Боже).

Не останню роль відіграє призначення предмета - обставини і ситуації, в яких він може використовуватися, а також результат, до якого приводить його використання.

Ваш вибір може залежати від усього перерахованого, а також від незліченної кількості моментів, про які можете знати тільки ви. І вибір буде зроблений, мабуть, тільки після того, коли все це буде обдумано і враховано. Тепер можна сміливо переходити до оформлення замовлення.

Як замовити поставку корпоративного автомобільного приладдщя і засобів забезпечення безпеки оптом

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку продукції простий. Ви переходите з розділу в розділ сайту і всюди бачите на екрані фотографію виробу і його ціну - це вхід в картку виробу. Якщо він Вам знайомий і Ви готові його замовити - наведіть курсор на фотографію, і під нею, нижче ціни, з'явиться кнопка Купити, натискання на яку дасть можливість приступити до оформлення замовлення.

Якщо Вас цікавить детальніша інформація - клікніть на фотографію, і на картці з'явиться опис товару, інформація про його наявності на складі і про терміни можливого постачання; тут же буде знайома кнопка Купити.

Якщо ж інформація, розміщена на сайті, виявиться недостатньою, зателефонуйте, будь ласка, за телефоном %phone% або замовте дзвінок нашого співробітника, натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість робіт з брендування сувенірної продукції може бути визначена тільки після обговорення і узгодження параметрів замовлення, в зв'язку з чим в цьому випадку без телефонної розмови або особистої зустрічі зі співробітниками рекламно-сувенірної компанії Фул Моушн не обійтися. Телефонуйте, будь ласка!