Вироби з Корку

Весь асортимент виробів з корка (від кулькової ручки, недорогого блокнота і до сумки для ноутбука або оригінальної парасольки) легко піддається нанесенню логотипів та інших зображень. А значить, всі ці вироби можуть ефективно використовуватися при проведенні промо акцій в якості корпоративних сувенірів або корпоративних подарунків.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 25

Вироби з корка з логотипом - оригінальні сувеніри

Вироби з корка з логотипом Вашої компанії, подаровані її співробітникам, партнерам, клієнтам, гостям проведених Вами корпоративних заходів будуть ефективним внеском Вашої компанії в захист навколишнього середовища. Кожен день вони будуть виступати в ролі ефективних рекламних інструментів, несучи на собі Вашу корпоративну символіку.

Корпоративне оформлення виробів з корка та іншої сувенірної продукції

Сайт компанії Full Motion (Фул Моушн), на якому Ви перебуваєте, пропонує на Ваш вибір не тільки еко продукцію, зокрема, вироби з корка, а й великий асортимент інших виробів. Тут можна знайти вирішення багатьох проблем, що виникають при підготовці та проведенні корпоративних заходів, напередодні свят та ювілеїв, перед важливими зустрічами, переговорами - тобто, в ситуаціях, пов'язаних з даруванням подарунків або промо сувенірів.

В дев'яти розділах і більш, ніж тридцяти підрозділах сайту зібрані товари тільки високої якості, що поставляються нами безпосередньо від виробників з європейських країн і Китаю. Всі вироби мають, в першу чергу, рекламно-сувенірне призначення, тому можливість їх брендування не викликає сумніву.

Скориставшись повним комплексом наших послуг, Ви отримаєте не тільки партію тих чи інших виробів. Ви отримаєте корпоративні вироби з корка і безліч інших брендованих виробів, здатних допомагати Вашому просуванню круглий рік, і в будні, і в свята.

У розпорядженні співробітників нашої виробничої бази є все необхідне для оформлення сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії. Фактура матеріалів, з яких виготовлені пропоновані на сайті вироби, надає широкий вибір технологій нанесення і обладнання, на якому нанесення буде виконуватися. Є технології, що дозволяють накладати еластичний шар зображення, який не тріскається і не розпадається на таких нерівностях, як шви, стики, кишені, застібки, що актуально для аксесуарів та одягу.

Особливо хотілося б відзначити вишивку, яка застосовується для нанесення зображень на вироби з тканин. Дванадцять кольорів якісних вовняних ниток, використовуваних для вишивки, дозволяють домогтися такого ж повнокольорового і детального зображення, як і при застосуванні, скажімо, трансферу, шовкотрафарету або цифрового друку.

Наші фахівці підкажуть Вам найбільш економічно вигідний варіант, а якість виконання замовлення і довговічність нанесеного зображення гарантується в будь-якому випадку.

Як оформити замовлення на оптову поставку брендованих виробів з корка

Замовлення на оптову поставку виробів з корка, а також іншої сувенірної продукції під нанесення логотипу, можна оформити прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити на картці обраного Вами виробу (вартість товару вказана під фотографією зразка).

Всі питання, пов'язані з брендування замовленої Вами продукції, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Зателефонувавши за номером %phone% або замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок, Ви зможете обговорити з відповідними фахівцями компанії технічні параметри і обсяг замовлення, після чого Вам буде повідомлена вартість виконання робіт.