Відпочинок і спорт

Ви гравець? Або ви уболівальник? Ви відчували ті особливі почуття приналежності до чогось динамічного і потужного? Спортивна гра - це драма. В реальності. У режимі нон-стоп. Такий емоційний підйом не був би можливий без натовпу, в якому циркулює реакція і взаємне зараження. Причетність і ідентичність підсилюють емоції у багато разів. Символіка і брендована продукція служать для максимального зближення уболівальників і формування відчуття причетності. Спортивна атрибутика - абсолютно невід'ємна частина видовища. Не забувайте про це, коли будете проводити спортивний захід і сильні відчуття всім учасникам забезпечені.
  • Атрибути вболівальника
  • Ігри
  • Кубки та нагороди
  • Пікнік
  • Пляж
  • Спорт
  • Сонцезахисні окуляри
  • Сувеніри для заходів
  • Термосумки
  • Термочохли для пляшок

Затребуваність брендованих товарів для відпочинку і спорту

Затребуваність товарів для відпочинку і спорту з логотипом зумовлюється тим, що ці вироби самі по собі вкрай потрібні і корисні. Якщо підрахувати кількість шанувальників активного способу життя та спортивних занять, і помножити це число на кількість найменувань товарів цієї категорії, що реалізуються на ринку, то стане зрозумілим, чому брендувати їх просто необхідно - це потужний потік інформації про Вашу компанію, який доходить до величезної кількості потенційних покупців повсюдно.

Товари для спорту і відпочинку під нанесення логотипу допоможуть формуванню корпоративного духу в компанії

Активний відпочинок і спортивні заходи можна перетворити на потужний ритуал корпоративної культури в компанії. Таке проведення часу - дуже дієвий інструмент формування команди однодумців.

Що може зблизити більше, ніж знаходження пліч-о-пліч в неформальній обстановці, коли Ви вболіваєте за одну ідею? Це подія, яка передбачає подальше її обговорення і спогади. А сувенірна продукція - це свого роду якір спогадів.

Сувеніри та подарунки не тільки просувають спортивні події, а й мають особливу притягальну силу для всіх учасників дійства. Сильні враження і енергетика як би схоплені в предметах з символікою заходу. Спортивні фляги і футболки, міні-свистки і кепки - всі ці речі, кожен раз будуть переносити Вас в той день, коли Ви відчували емоційний підйом, і у Вас захоплювало дух.

Також наша компанія відкриває величезний потенціал для активного відпочинку. З нашою продукцією Ваш відпочинок перетвориться в насичене і незабутнє свято. Наприклад, Ви можете вибрати ігри, які охоплюють максимально широку аудиторію або ж розраховані на прояв індивідуальних здібностей. Ми підберемо Вам все, що зробить відпочинок не тільки комфортним, але і корисним з точки зору тактичних і стратегічних цілей бізнесу.

В підрозділі Спортивна форма ви знайдете те, що створить додатковий комфорт при заняттях спортом.

У неформальній обстановці, на відпочинку, під час спортивних ігор вирішуються важливі формальні питання. Подвійна гра в цій ситуації не має негативного відтінку. Бізнес - це теж гра. Гра, яка повинна бути продумана так же досконально, як хороший відпочинок, організована так само ретельно, як спорт. Повірте, з нами Вас чекає тільки перемога!

Як замовити оптову поставку корпоративних товарів для відпочинку і спорту

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку продукції простий. Ви переходите з розділу в розділ сайту і всюди бачите на екрані фотографію вироби і його ціну - це вхід в картку виробу. Якщо він Вам знайомий і ви готові його замовити - наведіть курсор на фотографію, і під нею, нижче ціни, з'явиться кнопка Купити, натискання на яку дасть можливість приступити до оформлення замовлення.

Якщо вас цікавить детальніша інформація - клікніть на фотографію, і на картці з'явиться опис товару, інформація про його наявності на складі і про терміни можливого постачання; тут же буде знайома кнопка Купити.

Якщо ж інформація, розміщена на сайті, виявиться недостатньою, зателефонуйте, будь ласка, за телефоном %phone% або замовте дзвінок нашого співробітника, натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість робіт з брендування сувенірної продукції може бути визначена тільки після обговорення і узгодження параметрів замовлення, в зв'язку з чим в цьому випадку без телефонної розмови або особистої зустрічі зі співробітниками рекламно-сувенірної компанії Фул Моушн не обійтися. Телефонуйте, будь ласка!