Жилети

Жилет - це свого роду перехідний одяг, який надягається тоді, коли в тому, що носили раніше вже не зовсім комфортно, а одягатися тепліше ще не хочеться. І так повторюється восени на кожному етапі зниження температури, а навесні - у міру її підвищення. На всі ці випадки тут Ви знайдете гідне вирішення питання і за якістю, і за ціною.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 70

Жилет з логотипом надійно зігріє, коли ще не холодно, але вже і не тепло

В осіннє та весняне міжсезоння жилет приносить радість збереження тепла, всім, у кого він є. Приємно отримати таку затишну і «турботливу» річ в подарунок. Це стильно, це зручно, це притягує погляди, це запам'ятовується. Закупіть жилети під нанесення логотипу, проявіть турботу, збільшіть можливості своєї реклами.

Корпоративні жилети - носії Вашої реклами

Жилет є одночасно і унікальним, і універсальним предметом одягу. У різних випадках він здатний злегка пожвавити або кардинально змінити Ваш наряд, підкреслити функціональну спрямованість одягу, зігріти Вас, ну і, звичайно ж, притягувати погляди.

Зручність і необов'язковість жилета дозволяє дизайнерам без будь-яких сумнівів пропонувати споживачеві, як легкі моделі, так і вироби пухові з капюшоном. Все це можна знайти в цьому підрозділі сайту компанії Full Motion (Фул Моушн). Все це можна закупити оптом, прикрасити корпоративною символікою і, таким чином, отримати партію дуже добре видимих пам'ятних носіїв реклами, які звертають на себе увагу.

У підрозділі Одяг на Ваш вибір пропонується широкий асортимент предметів одягу, які можуть бути одягнені під жилет, або можуть разом з ним скласти ансамбль.

Наша компанія з готовністю допоможе в оформленні замовленої продукції в корпоративному стилі Вашої компанії. Якщо такий стиль ще не сформований або потребує доопрацювання, наші кваліфіковані фахівці готові прийти на допомогу і в цьому питанні.

Корпоративне оформлення жилетів

У розпорядженні співробітників виробничої бази нашої компанії є все необхідне для оформлення жилетів у Вашому корпоративному стилі. Фактура матеріалів, з яких виготовлені пропоновані на сайті жилети, надає широкий вибір технологій нанесення і обладнання, на якому нанесення буде виконуватися. Є технології, що дозволяють накладати еластичний шар зображення, який не тріскається і не розпадається на таких нерівностях, як шви, стики, кишені, застібки, що актуально для жилетів.

Особливо хотілося б відзначити вишивку, яка застосовується для нанесення зображень на вироби з тканин. Дванадцять кольорів якісних вовняних ниток, використовуваних для вишивки, дозволяють досягти такого ж повнокольорового і детального зображення, як і при застосуванні, скажімо, трансферу, шовкотрафарету або цифрового друку.

Наші фахівці підкажуть Вам найбільш економічно вигідний варіант, а якість виконання замовлення і довговічність нанесеного зображення гарантується в будь-якому випадку.

Як оформити оптове постачання брендованих жилетів

На сайті, під фотографіями пропонованих виробів, вказана їх ціна і стислий опис. Натиснувши кнопку Купити в картці товару, Ви зможете оформити замовлення на його оптову поставку.

Замовивши головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши самостійно по телефону %phone%, Ви зможете обговорити зі знаючими фахівцями все, що стосується оформлення замовленої сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії. Вартість виконання робіт може бути визначена тільки після узгодження технічних параметрів і обсягу замовлення.