Насіння і квіти

Плин часу не применшує кількості людей, для яких вирощування квітів, як домашніх, так і садових, є не простим хобі, а пристрасним захопленням, що приносить безсумнівну користь екології та дарує радість рідним, близьким, співробітникам. Даруйте Вашим співробітникам, клієнтам, гостям Ваших корпоративних заходів набори насіння, допомагайте їм дарувати радість.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 25

Корпоративні набори насіння і квітів в подарунок

Насіння і квіти покликані допомогти кожній людині частіше і ближче спілкуватися з живою природою. Важливість таких моментів в житті розуміють далеко не всі. Допоможіть же не стороннім для Вас людям зрозуміти, наскільки це потрібно і незамінно. Закупіть у нас цей «живий товар» під нанесення логотипу, ми допоможемо забрендувати його, і у Вас будуть прекрасні корпоративні подарунки до весняних днів народження і свят.

Набори насіння і квітів з логотипом - носії Вашої реклами

Ви знаходитесь на сайті рекламно-виробничої компанії Фул Моушн, в підрозділі Насіння і квіти. Тут Ви знайдете набори насіння в горщиках або банках, трав'яних чоловічків, квіткові горщики та інші сувеніри, які, як і вся сувенірна продукція, широко використовуються нашими клієнтами в рекламних цілях при проведенні промо акцій та інших корпоративних заходів.

Відвідавши інші підрозділи розділу Еко продукція і всього сайту, Ви зможете підібрати те, що Вам необхідно. Хочеться особливо підкреслити, що вся сувенірна продукція розробляється і виробляється в розрахунку на те, що вона в більшості випадків буде об'єктами для брендування, тобто, на ці вироби будуть наноситися логотипи або інші елементи корпоративної символіки компаній.

Ми з готовністю допоможемо в оформленні замовленої продукції в корпоративному стилі Вашої компанії. Якщо такий стиль ще не сформований або потребує доопрацювання, наші кваліфіковані фахівці готові прийти на допомогу і в цьому питанні.

Корпоративне оформлення еко-сувенірів та інших виробів

У розпорядженні співробітників виробничої бази компанії Full Motion (Фул Моушн) є все необхідне для оформлення еко-сувенірів та інших виробів в корпоративному стилі Вашої компанії. Фактура матеріалів, з яких виготовлені пропоновані на сайті товари, надає широкий вибір технологій нанесення і обладнання, на якому нанесення буде виконуватися. Є технології, що дозволяють накладати еластичний шар зображення, який не тріскається і не розпадається на таких нерівностях, як шви, стики, кишені, застібки, що актуально, скажімо, для еко-сумок або тканинних виробів.

Особливо хотілося б відзначити вишивку, яка застосовується для нанесення зображень на вироби з тканин. Дванадцять кольорів якісних вовняних ниток, використовуваних для вишивки, дозволяють досягти такого ж повнокольорового і детального зображення, як і при застосуванні, скажімо, трансферу, шовкотрафарету або цифрового друку.

Наші фахівці підкажуть Вам найбільш економічно вигідний варіант, а якість виконання замовлення і довговічність нанесеного зображення гарантується в будь-якому випадку.

Як оформити оптове постачання брендованих наборів насіння

На сайті, під фотографіями пропонованих виробів, вказана їх ціна і стислий описі. Натиснувши кнопку Купити в картці товару, Ви можете оформити замовлення на його оптову поставку.

Замовивши головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника або зателефонувавши самостійно по телефону %phone%, Ви зможете обговорити з високопрофесійними фахівцями все, що стосується оформлення замовленої сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії. Вартість виконання робіт може бути визначена тільки після узгодження технічних параметрів і обсягу замовлення.

Ми завжди готові вислухати Ваші вимоги і побажання щодо замовлення. Ваше замовлення буде виконано в повному обсязі, якісно і в обумовлені терміни.