Ручки

Досвідчені і компетентні менеджери знають, що використання рекламно-сувенірної продукції та бізнес подарунків - це можливість залучити більше споживачів, збільшити кількість лояльних користувачів, звернути увагу нової аудиторії, підвищити згадувань і впізнаваність бренду, відкоригувати позиціонування компанії, збільшити продажі, просунути свій товар або послугу. Наша компанія хороша тим, що Ви можете в одному місці купити сувеніри оптом на всі випадки життя і відразу ж надрукувати логотип або символіку Вашої організації. Якщо Ви щороку вирішуєте проблему пошуку і замовлення подарунків, то ми тут для того, щоб запропонувати саме те, що потрібно Вам.
  • Набори Ручок
  • Подарункова упаковка
  • Ручки Металеві
  • Ручки на стіл
  • Ручки пластикові
  • Ручки-Ролери

Ручка - приналежність, найбільш часто використовувана в офісній роботі

Ручка потрібна завжди і всюди - за робочим столом, на переговорах і зустрічах, в автомобілі, вдома. Фірмова ручка, скажімо «Паркер» або «Монблан», використовується керівниками компаній або чиновниками високого рангу частіше в якості свого роду індикатора статусу її власника, ніж як робочий інструмент. Для працівників нижчого рангу більш звичні ручки простіше - стильні, надійні та зручні.

Ручки з лого компанії можна досить часто побачити в руках самих різних людей і в найнесподіваніших місцях, оскільки вони міцно займають позицію найбільш поширеного корпоративного подарунка.

Ручки під нанесення логотипу

Ручки з логотипом Вашої компанії - це Ваша рекламна акція, що ніколи не припиняється. Вони своїм оригінальним видом і якісним барвистим оформленням будуть притягувати погляди, залучаючи до Вашої компанії все нових покупців.

Ручки, поряд з іншими канцтоварами, постійно закуповуються для забезпечення роботи офісу, магазину, складу або інших структурних підрозділів компанії.

Ручки закуповуються для забезпечення проведення заходу і роздаються для ведення записів його учасниками, а також в якості корпоративних подарунків, учасникам і гостям лекцій, семінарів, виставок, презентацій. Ексклюзивні ручки і представницькі набори ручок закуповуються для подарунків особливо важливих гостям, інвесторам, партнерам.

Перебуваючи на нашому сайті, Ви отримуєте відмінну нагоду замовити оптову партію ручок під нанесення і забезпечити подарунками проведення всіх ваших корпоративних заходів на рік вперед.

У цьому розділі з великого асортименту найменувань, Ви можете вибрати вподобані Вам ручки під нанесення логотипу Вашої компанії, іншого зображення або тексту. Для зручності пошуку розділ поділений на підрозділи. Відвідавши їх, Ви зможете вибрати окремі ручки або їх набори, подарункову упаковку, оцінити колірну гамму пропонованого асортименту, а також матеріали, з яких все це виготовлено.

Якщо Ви бажаєте створити більш солідний і практичний подарунковий набір, перейдіть по розділу Офіс і бізнес в підрозділ Блокноти, де на Ваш вибір пропонується значна кількість варіантів органайзеров, тижневиків і блокнотів різного призначення, різноманітних кольорів і матеріалів виготовлення.

Нанесення логотипу на ручки

Друк на ручках - нанесення на них логотипу, інших зображень або написів, здійснюється нашою компанією на новітньому обладнанні власної виробничої бази із застосуванням найбільш прогресивних технологій.

Нанесення логотипу можливо також на футляри, в яких продаються набори ручок, а також на обрану Вами подарункову упаковку.

Як закупити оптом ручки з логотипом

Оформити замовлення на ручки під нанесення логотипу Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок. Друк на ручках можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Ціни на ручки вказані під кожним з представлених зразків, вартість друку буде залежати від характеристик зображення або тексту, що підлягають нанесенню.