Сувеніри з логотипом оптом>Каталог>Електроніка> Підставки для телефонів і планшетів

Підставки для телефонів і планшетів

Тут Ви можете вивчити пропоновані нами моделі підставок для телефонів і планшетів, які допоможуть створити більше зручності при користуванні гаджетами на робочому місці, вдома, в готелі, в автомобілі або в іншому транспорті. Такий корпоративний подарунок буде продовженням вашої турботи про Ваших підлеглих і клієнтів.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 150

Брендовані підставки для телефонів і планшетів багатофункціональні

Підставки для мобільних телефонів і планшетів будуть доречними і бажаними корпоративними сувенірами саме в силу того, що вони дуже зручні у використанні. Особливо до душі такий подарунок буде для людини, звичної до порядку на робочому столі або в автомобілі, у якого все повинно лежати на своєму місці.

Різноманіття підставок для телефонів і планшетів

Рекламно-виробнича компанія Full Motion (Фул Моушн), на сайті якої Ви перебуваєте, починала свою роботу на українському ринку сувенірної продукції більш десяти років тому.

У цьому підрозділі сайту представлений асортимент підставок, придатних під нанесення логотипу або іншої корпоративної символіки Вашої компанії. Ціновий діапазон виробiв не перевантажить бюджет будь-якої промо акції, якщо вони будуть використовуватися при цьому в якості корпоративних сувенірів або корпоративних подарунків.

Якщо Ви маєте намір скомплектувати подарункові набори, перейдіть, будь ласка, до підрозділу Чохли для ноутбуків і планшетів - там Ви знайдете правильне вирішення.

Якими б не були ціна, дизайн, конструкція пропонованих Вашій увазі підставок, - це високоякісні вироби, що поставляються нашою компанією безпосередньо від відомих виробників з європейських країн і Китаю.

Брендування сувенірної продукції

Ми надаємо також і комплекс послуг, пов'язаних з оформленням сувенірної продукції в корпоративному стилі компаній наших покупців. Висококваліфікований досвідчений персонал нашої виробничої бази готовий надати допомогу у формуванні або доопрацювання корпоративного стилю Вашої компанії.

Елементи Вашої корпоративної символіки, інші зображення або написи будуть адаптовані до об'єктів нанесення з урахуванням фактури, розміру і форми поверхонь, на які буде здійснюватися нанесення. Будуть розроблені ескізи або оригінал-макети зображень.

Все це визначить вибір технології та обладнання, які будуть застосовуватися при виконанні Вашого замовлення. Вам буде запропонований найбільш економічно вигідний варіант технологій і обладнання.

У різних випадках для нанесення застосовуються лазерне гравіювання, трансфер, тиснення, цифровий друк, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу, сублімація або вишивка на виробах з тканини. Будь-яка з перерахованих технологій, перш за все, забезпечує повне збереження вигляду і якості поверхні, на яку здійснюється нанесення.

Висока якість обладнання і фарбувальних матеріалів, використовуваних в роботі, дозволяють досягти високої точності і детальності перенесення зображення зі збереженням його колірної гами. Відбиток виходить стійким, буде служити довгий час, не вицвітаючи і не розтріскуючись.

Як замовити поставку оптової партії корпоративних підставок для телефонів і планшетів

На сайті, в картці кожного зразка товару, поряд з його фотографією, ціною і описом, поміщена кнопка Купити. Натиснувши цю кнопку, Ви зможете замовити необхідну кількість виробів даного зразка.

Для обговорення всіх питань, пов'язаних з виконанням робіт з брендування, і оформлення замовлення Вам необхідно зателефонувати %phone% (або замовити на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника). Після обговорення та узгодження технічних параметрів і обсягу замовлення Вам буде повідомлена вартість його виконання.