Термочохли для пляшок

Термочохол допоможе зберегти потрібну температуру чаю, кави, молока, компоту, приготованого протеїнового коктейлю або простої води, налитих в пляшку перед початком тренування, перед виходом на прогулянку, в похід, перед далекою поїздкою на автомобілі. Користь від такого подарунка абсолютно очевидна. Ну а можливості розміщення на ньому реклами не обмежені.
Відобрежено на сторінці 12 позицій з 12

Термочохли для пляшок з логотипом затребувані в будь-яку пору року

Хто не знає, наскільки приємно під час прогулянки в холодну пору попити гарячого чаю? Кому не відомо, наскільки легко після інтенсивної пробіжки втамувати спрагу декількома ковтками прохолодної води або соку? Напевно таких людей дуже мало. Тому ми хочемо запропонувати варіант того, як зберегти чай гарячим, а воду або сік прохолодними. Рішення - термочохли для пляшок під нанесення логотипу.

Використання брендованих термочохлів для пляшок в Ваших корпоративних заходах

Ви знаходитесь на сайті рекламно-виробничої компанії Фул Моушн. Протягом останніх десяти років ми активно працюємо на ринку сувенірної продукції України. Одними з основних напрямків нашої діяльності є імпорт товарів рекламно-сувенірного призначення, їх оптова реалізація на внутрішньому ринку, а також надання послуг, пов'язаних з брендування сувенірних виробів.

Значний досвід роботи, досконале знання ринку і його кон'юнктури, а також багаторічне ділове співробітництво безпосередньо з відомими європейськими та китайськими виробниками дозволяють нам ввозити в країну і пропонувати споживачам тільки якісні товари, які користуються високим попитом.

Наявність власної виробничої бази, укомплектованої досвідченими фахівцями і оснащеної сучасним обладнанням, гарантує якісне виконання замовлень на виконання робіт, пов'язаних з нанесенням на сувенірні вироби різних елементів корпоративної символіки, інших зображень, а також текстів. Для цього ми застосовуємо передові технології нанесення і якісні матеріали.

У цьому підрозділі сайту, як і в розділі Флешки, Ви знайдете кілька варіантів відповіді на питання про те, що можна використовувати в якості промо сувенірів або корпоративних подарунків в ході майбутньої виставки або презентації.

Дивіться, вибирайте і приймайте рішення. Після цього ми будемо готові приступити до узгодження питань брендування. Ми готові надати Вам комплекс послуг, починаючи з формування або доопрацювання корпоративного стилю Вашої компанії і завершуючи нанесенням на термочохли для пляшок і іншу продукцію логотипу чи інших зображень.

Наші фахівці врахують всі Ваші вимоги і побажання, розроблять ескізи і оригінал-макети зображень, що підлягають нанесенню, адаптують їх до розмірів, форм і матеріалів виготовлення товарів, що підлягають брендуванню. Вам будуть запропоновані технології нанесення, які будуть найбільш привабливі як в естетичному і в економічному сенсі.

При необхідності ми можемо виготовити для Вас фірмові бланки та конверти, візитні картки та іншу корпоративну друковану продукцію.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних термочохлів для пляшок

На сайті можна вибрати із запропонованого асортименту вироби, що сподобалися Вам, і оформити замовлення, натиснувши кнопку Купити в картці зразка. Замовивши зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном %phone%, Ви зможете обговорити з високопрофесійними фахівцями всі виниклі у вас питання, пов'язані з оптовими поставками сувенірної продукції, а також з її брендування.

Вартість нанесення буде залежати від змісту і технічних параметрів Вашого замовлення, а ціна самого товару вказана на сайті під фотографією кожного із запропонованих зразків.