Аксесуари

Текстильні аксесуари надають наряду людини завершеність, підкреслюють обраний стиль одягу, роблять наряд більш виразним, його легко запам’ятати і впізнавати. Краватки, хустки, пояси, шарфи і рукавички широко і успішно використовуються саме для цієї мети. При цьому, як і завжди, багато що залежить від правильного підбору кольорової гами і вибору фасону.
  • Краватки і запонки
  • Пояси
  • Шарфи і рукавички
  • Рукавички

Корпоративні аксесуари також беруть участь у Вашій рекламній кампанії

Першим завданням реклами є привернення уваги тих, на кого вона спрямована. Беручи до уваги те, що аксесуари покликані прикрасити одяг, наголосити на тому, на що хотілося б звернути увагу, можна реально оцінити їх значення. Аксесуари, які при цьому використовуються, а значить, і нанесені на них елементи корпоративної символіки, не залишаться без уваги.

Full Мotion пропонує широкий вибір аксесуарів під нанесення логотипу

Наша рекламно-виробнича компанія вже більше десяти років працює на ринку сувенірної продукції. Прямі контракти з провідними виробниками з європейських країн і Китаю дають нам можливість оперативно виконувати замовлення на поставку високоякісної продукції, яка, крім інших напрямків застосування, широко використовується в рекламних цілях.

Товари, представлені в цьому підрозділі нашого сайту, різні за призначенням, розміром, матеріалом виготовлення, дизайном, способом використання. Об'єднує їх загальне призначення - бути постійно при людині, прикрасити його одяг, а значить, його самого, і потенційно стати яскравим інструментом реклами при проведенні промо акцій і корпоративних заходів.

В інших підрозділах сайту, таких як Головні убори, представлений широкий асортимент супутніх товарів, які допоможуть Вам створити подарункові набори для Вашої цільової аудиторії. Залежно від призначення і вартості, окремі аксесуари або подарункові набори можуть бути доречними в якості корпоративних подарунків для самих різних людей.

Одним з напрямків роботи нашої компанії є корпоративне оформлення сувенірної продукції. Зробіть ваш вибір, а ми забрендуємо вибрані Вами товари, допоможемо скомплектувати подарункові набори, якісно спакуємо і оформимо їх.

Нанесення логотипу на аксесуари

Технічні і технологічні можливості нашої виробничої бази, рівень кваліфікації та досвід роботи її персоналу дозволяють нам виконувати замовлення найвищої складності.

Нам доступні всі сучасні технології нанесення, ми маємо в своєму розпорядженні якісні матеріали, використовувані при цьому. Вибір технології, застосовуваної для виконання Вашого замовлення, залежить від характеристики поверхні виробів, на які буде проводитися нанесення.

Але в будь-якому випадку ми гарантуємо високу якість нанесених зображень і їх довговічність, а також повнокольорове фотографічне копіювання оригіналу.

Як оформити замовлення на поставку брендованих аксесуарів

Замовлення на оптову поставку аксесуарів, а також іншої сувенірної продукції, можна оформити прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити на картці обраного Вами виробу (вартість товару вказана під фотографією зразка).

Всі питання, пов'язані з брендування замовленої Вами продукції, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Зателефонувавши за номером %phone% або замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок, Ви зможете обговорити з відповідними фахівцями компанії технічні параметри і обсяг замовлення, після чого Вам буде повідомлена вартість виконання робіт.