Новорічні подарунки
Новорічні подарунки

Кабелі для зарядки

Не існує уніфікованого кабелю, який міг би використовуватися для зарядки гаджетів різних виробників. Якщо Ви дійсно дбаєте про працездатність Вашої фірми, купіть набори для зарядки, забрендуйте їх і подаруйте своїм співробітникам. Ваші партнери і клієнти також не відмовляться від такого подарунка.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 129

Брендований кабель для зарядки забезпечить працездатність гаджетів

Смартфони, планшети та інші електронні пристрої все більше наповнюють навколишній світ, постійно доносять до сучасних людей потужний потік інформації, забезпечують постійний контакт з іншими людьми - тримають в курсі і в тонусі. Кабелі для зарядки з логотипом Вашої компанії допоможуть Вашим співробітникам, покупцям, знайомим, партнерам, друзям, родичам ні за яких обставин не випасти з ритму життя.

Закупіть у нас оптову партію кабелів для зарядки під нанесення логотипу

В останні роки номенклатура товарів рекламно-сувенірного призначення розширюється, здебільшого, завдяки появі в ній нових за призначенням електронних приладів і пристроїв, а також аксесуарів до них.

З появою і подальшим розвитком мобільних телефонів і подібної їм апаратури негайно постало питання забезпечення можливості їх підзарядки. Далі постало питання універсалізації зарядних пристроїв.

Вироби, представлені в цьому підрозділі нашого сайту, призначені не тільки для самої підзарядки, а й для того, щоб забезпечити можливість підзарядки гаджетів різних виробників від одного наявного у Вас зарядного пристрою. Важливість цього моменту зрозуміє той, хто хоч раз потрапляв в патову ситуацію через відсутність такої можливості.

Допоможіть всім, кому зможете, уникнути виникнення патової ситуації. Замовте у нас партію кабелів для підзарядки, а також інших виробів, представлених в розділі Електроніка. Ми готові не тільки поставити необхідну Вам продукцію, але і виконати весь комплекс робіт, пов'язаних з її брендуванням. Це - Ваша реклама, це - шлях успішного просування.

Нанесення логотипу на вироби рекламно-сувенірного призначення

Технічні і технологічні можливості нашої виробничої бази, рівень кваліфікації та досвід роботи її персоналу дозволяють нам виконувати замовлення найвищої складності.

Нам доступні всі сучасні технології нанесення, ми маємо в своєму розпорядженні якісні матеріали, використовувані при цьому. Вибір технології, застосовуваної для виконання Вашого замовлення, залежить від характеристики поверхні виробів, на які буде проводитися нанесення.

В арсеналі наших технологій сублімація, трансфер, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу і інші сучасні методи, використовувані при нанесенні.

Але в будь-якому випадку ми гарантуємо високу якість нанесених зображень і їх довговічність, а також повнокольорове і точне копіювання оригіналу.

Як замовити оптову поставку корпоративних кабелів для зарядки

Наш сайт зручний в роботі. На кожен виріб пропонованого Вашій увазі асортименту товарів заведена окрема картка. Ви бачите перед собою фотографію зразка і його ціну. Клікнувши на фотографії, ви відкриваєте картку з інформацією про товар, тут же вміщена кнопка Купити, натискання на яку дозволить оформити замовлення на необхідну кількість цього зразка товару.

Обговорення, узгодження і оформлення замовлення на виконання робіт, пов'язаних з брендування сувенірної продукції, здійснюється в ході спілкування зі співробітниками компанії. Для цього Ви можете зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок нашого співробітника. Після уточнення всіх параметрів замовлення буде визначена і повідомлена Вам вартість виконання робіт.