Атрибути вболівальника

Забезпечте ваших співробітників, які вирушають на вирішальний матч чемпіонату або ліги Європи, представленими тут атрибутами і Ви допоможете їм підтримати улюблену команду в нелегкій грі, в досягненні так бажаної і довгоочікуваної перемоги. Ваша увага до підлеглих і шанобливе ставлення до їх хобі не залишаться непоміченими ними. У відповідь Ви отримаєте таку ж повагу і розуміння.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 40

Атрибути вболівальника з логотипом - ваша емоційна реклама

Хто рахував, скільки разів протягом, наприклад, футбольного матчу вболівальник схоплюється з місця, розмахує прапором і щось кричить? Ніхто! Напевно, десятки разів. Це - сплеск емоцій, це - буря обурення, це - захоплення чи розчарування. І всякий раз, коли прапор з'являється в руках, він може працювати в цілях реклами.

Брендовані атрибути вболівальника від Full Motion

Функціональним призначенням атрибутів уболівальника визначаються їх розмір, колір, зносостійкість, матеріал виготовлення і інші нюанси, що враховуються при їх виробництві. Вивчення асортименту виробів, представлених на нашому сайті, в цьому підрозділі, наочно це підтверджує.

Вартість запропонованих на ваш вибір зразків знаходиться на рівні цін, прийнятних для промо сувенірів або корпоративних сувенірів.

Для тих, хто вибирає сувеніри в літню пору, було б доцільним відвідати на нашому сайті підрозділ Кепки і козирки. Тут теж представлені якісні вироби, що можуть претендувати на роль корпоративних сувенірів.

Дивіться, будь ласка, вибирайте і пам'ятайте, що корпоративних сувенірів має бути багато і різних. А компанія Full Motion готова надати Вам всебічну допомогу в цьому. Комплекс наших послуг включає не тільки оптові поставки сувенірної продукції, а й виконання замовлень, пов'язаних з її брендування.

Наш десятирічний досвід роботи на ринку, прямі договори з провідними зарубіжними виробниками, наявність власної високотехнологічної виробничої бази та рівень професіоналізму співробітників дають нам підставу гарантувати повне, якісне і своєчасне виконання всіх Ваших замовлень, незалежно від ступеня їх складності або обсягу.

Ми зробимо товари, які купуються Вами красивішими, скомплектуємо із них подарункові набори та запакуємо їх. Ми підкажемо Вам найбільш оптимальні варіанти корпоративного оформлення товарів, вислухаємо Ваші побажання і підтримаємо прийняте Вами рішення.

А коли вже ми говоримо, в тому числі, і про тканинні виробах, то не можна не відзначити, що вишивка логотипу на прапорах або кепках значно поліпшить їх естетичність і підвищить значимість обраного Вами подарунка. Спробуйте, і Ви самі переконаєтеся в цьому.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних атрибутів уболівальника

На сайті можна вибрати із запропонованого асортименту вподобані Вами атрибути вболівальника під нанесення логотипу. Для цього необхідно натиснути кнопку Купити в картці відповідного виробу. Замовивши зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном %phone%, Ви зможете обговорити з відповідними фахівцями всі виниклі у Вас питання, пов'язані з оптовими поставками сувенірної продукції, а також з її брендування.

Вартість корпоративного оформлення атрибутів уболівальника буде залежати від змісту і технічних параметрів Вашого замовлення, а ціна самого товару вказана на сайті, під фотографією кожного із запропонованих зразків.

Телефонуйте, будь ласка. Ми завжди відкриті для спілкування та співпраці - ми завжди будемо раді Вам!