Рушники

Рушник використовується людиною протягом усього дня, починаючи з ранкового вмивання або душа і до вечірнього туалету. Рушник потрібен і під час роботи, і на кухні, і при сервіровці столу, і під час їжі, і під час тренування в спортивному залі або басейні, і в сауні, і на пляжі. Використовуйте цей предмет підвищеного попиту як корпоративний подарунок - носій Вашої реклами.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 70

Рушники з логотипом завжди потрібні і завжди важливі

Хто рахував, скільки разів в день цивілізована людина миє руки, вмивається, приймає душ або ванну? Ніхто! Напевно, десятки разів щодня. І кожен раз, після цього, треба витертися (правда, в деяких місцях руки можна висушити). Таким чином, людина дуже часто бере в руки рушник - у ванній, в кухні, на роботі, в поході, на пікніку, тобто, практично повсюдно. І кожного разу, коли рушник з'являється в руках, він може працювати в цілях реклами.

Брендовані рушники від Full Motion на всі випадки

Функціональним призначенням рушника визначається його розмір, колір, зносостійкість, матеріал виготовлення і інші нюанси, що враховуються при їх виробництві. Вивчення асортименту виробів, представлених на нашому сайті, в підрозділі Рушники, наочно це підтверджує.

Вартість більшості із запропонованих на Ваш вибір зразків перевищує середній рівень цін, прийнятних для промо сувенірів, але якісний рушник або набір рушників цілком можуть стати доречними, корисними і високо затребуваними корпоративними подарунками. В цьому підрозділі також представлені жіночі і чоловічі банні халати - престижні вироби високої якості.

Для тих, хто вибирає подарунки в літню пору, було б доцільним відвідати на нашому сайті підрозділ Пляжні рушники і лежаки. Тут теж представлені якісні вироби, що можуть претендувати на роль корпоративних подарунків.

Дивіться, будь ласка, вибирайте і пам'ятайте, що рушників повинно бути багато і різних. А компанія Full Motion готова надати Вам всебічну допомогу в цьому. Комплекс послуг, що ми пропонуємо, передбачає не тільки оптові поставки сувенірної продукції, а й виконання замовлень, пов'язаних з її брендуванням.

Наш десятирічний досвід роботи на ринку, прямі договори з провідними зарубіжними виробниками, наявність власної високотехнологічної виробничої бази та рівень професіоналізму співробітників дають нам підставу гарантувати повне, якісне і своєчасне виконання всіх Ваших замовлень.

Ми зробимо товари, які закуповуються Вами більш красивими, скомплектуємо з них подарункові набори та спакуємо їх. Ми підкажемо Вам найбільш оптимальні варіанти корпоративного оформлення товарів, вислухаємо Ваші побажання і підтримаємо прийняте Вами рішення.

А коли вже ми говоримо про тканинні вироби, то не можна не відзначити, що вишивка логотипу на рушниках значно поліпшить їх естетичність і підвищить значимість обраного Вами подарунка. Спробуйте, і Ви самі переконаєтеся в цьому.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних рушників

На сайті можна вибрати із запропонованого асортименту рушники під нанесення логотипу, які сподобалися Вам. Для цього необхідно натиснути кнопку Купити в картці відповідного виробу. Замовивши зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном %phone%, Ви зможете обговорити з відповідними фахівцями всі виниклі у Вас питання, пов'язані з оптовими поставками сувенірної продукції, а також з її брендуванням.

Вартість корпоративного оформлення рушників буде залежати від змісту і технічних параметрів Вашого замовлення, а ціна самого товару вказана на сайті, під фотографією кожного із запропонованих зразків.

Телефонуйте, будь ласка, ми завжди будемо раді Вам!