Папки

Папки з логотипом - це грамотний додаток до корпоративного стилю організації. Вони такий же важливий представницький атрибут бізнесу, як фірмові бланки, конверти, візитні картки та інше. Всі ці речі повинні забезпечувати візуальну і, відповідно, змістову цілісність компанії. Якщо Ви запам'ятаєтеся споживачам візуальним втіленням і концепцією, то Ваш бренд вже володіє хорошим потенціалом, а значить, може зайняти місце на високо конкурентних ринках. Ви можете вибрати необхідне Вам серед більш, ніж ста моделей папок, органайзерів і портфоліо, які відрізняються функціональністю і високою якістю.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 241

Папки з логотипом - важливий інструмент формування корпоративного стилю

Одним з видів офісної продукції, найбільш часто використовуваних компаніями для своїх внутрішніх потреб, а також для забезпечення підготовки і проведення виставок та презентацій, є папки. Цим визначається важливість папок для оформлення самого офісу в корпоративному стилі компанії і для підтримки цього стилю в документообігу з клієнтами і партнерами.

Брендовані папки на всі випадки від компанії Full Motion

Призначення папок найрізноманітніше. Папки використовуються для подачі документів на розгляд, підпис або погодження. У солідних папках довгий час зберігаються програми розвитку, затверджені проекти, плани співпраці, особливо важливі договори та інші основоположні документи компанії.

Повсякденна робота великої компанії породжує величезну кількість документів внутрішніх, вихідних, вхідних; бухгалтерських, технічних, комерційних; документів, що підлягають тривалому зберіганню, і таких які зберігаються нетривалий час.

Все це, для швидкості пошуку і зручності використання, має бути обліковано, розсортовано, систематизовано. Тут не обійтися без папок-реєстраторів різного об'єму. Перерахування завдань, які вирішуються за допомогою папок, можна продовжувати довго і ніколи не закінчити. Але вже і так зрозуміло, що закуповуючи оптом паки під нанесення логотипу та інших елементів Вашої корпоративної символіки, Ви отримуєте, крім іншого, ще й потужний інструмент реклами.

Забезпечити Ваші потреби в папках різного призначення допоможе рекламно-виробнича компанія Full Motion (Фул Моушн), на сайті якої ви перебуваєте. Одним з напрямків діяльності компанії є оптові поставки сувенірної продукції безпосередньо від європейських і китайських виробників. Товари ми поставляємо тільки якісні і добротні.

У цьому розділі представлений широкий асортимент офісно-сувенірної продукції. Для зручності пошуку розділ поділений на п'ятнадцять підрозділів, один з яких присвячений виключно папкам. Переходячи по сайту з підрозділу в підрозділ, Ви отримаєте повне уявлення про те, що ще, на додаток до папок, було б доречним закупити і забрендувати оптом.

Для нанесення на сувенірну продукцію, логотипів, інших елементів корпоративної символіки або текстів ми використовуємо необхідні для цього обладнання, сучасні технології та якісні матеріали, наявні в арсеналі нашої власної виробничої бази.

Матеріал, з якого виготовлені папки, визначить вибір технології, яка буде застосовуватися для виконання Вашого замовлення. Це може бути цифровий друк, тиснення, лазерне гравіювання, трансфер, шовкотрафарет.

При цьому гарантується збереження всіх якостей поверхні папок, фотографічна точність повноколірного перенесення зображення, висока стійкість і довговічність нанесення.

При необхідності ми можемо надати Вам комплекс послуг по формуванню або вдосконалення корпоративного стилю компанії, розробці логотипів та інших елементів корпоративної символіки.

Як закупити оптом корпоративні папки

Натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок співробітника нашої компанії, Ви зможете оформити замовлення на оптову поставку папок. Всі питання, пов'язані з нанесенням на папки корпоративної символіки, можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Ціни на папки вказані під кожним з представлених зразків, вартість друку буде залежати від характеристик і параметрів зображення, що підлягає нанесенню.

Ціна, грн.:
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • коричневий
 • червоний
 • помаранчевий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • чорний