Термосумки

Термосумка підтримує задану температуру вмісту не тільки в жарку пору, вона також захищає продукти, які перевозяться в ній, і від замерзання. Така сумка потрібна і взимку, і влітку, і в поїздці, і на дачі. Часте використання цього предмета перетворює його в потенційного носія Вашої реклами. Понад шістдесят пропонованих Вам найменувань термосумок надають широкі можливості зробити правильний вибір подарунків для Ваших співробітників.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 201

Термосумки з логотипом працюють на рекламу Вашої компанії і в холод, і в спеку

Термосумка буде однаково використовуватися як в зимову холоднечу, так і в період літньої спеки; не зайвою вона буде і в місяці помірних температур. Тобто, практично цілий рік брендована термосумка не тільки буде виконувати свою основну функцію, а й так само буде нести на собі інформацію про Вашу компанію.

Закупіть у нас термосумки під нанесення логотипу

Більш ніж десятирічний досвід роботи компанії Фул Моушн на ринку сувенірної продукції дозволяє нам зробити висновок про те, що попит на термосумки не сильно піддається впливу пори року. Адже така сумка досить ефективно ізолює вміст від зовнішньої температури.

Діапазон цін термосумок і сумок-холодильників від декількох десятків до тисячі і більше гривень, їх комплектність, дизайн, матеріал виготовлення, ступінь термоізоляції і інші показники дозволяють використовувати їх в якості доречних корпоративних подарунків в самих різних випадках.

Така сумка затребувана при виїзді на дачу, в дальній поїздці на автомобілі або на поїзді, в ній можна зберігати як дитяче харчування, та й цілком дорослу їжу. Зручні ручки і наплічні ремені полегшують перенесення, більш об'ємні сумки забезпечені коліщатками. Прямокутна форма перетину сумки робить її більш зручною для перевезення в багажнику автомобіля.

У той же час велика площа поверхні термосумок дозволяє наносити на них не тільки логотипи або інші невеликі елементи корпоративної символіки. Тут можна помістити навіть рекламні тексти або зображення великого розміру.

Економічно вигідна оптова закупівля термосумок забезпечить Вас запасом корпоративних сувенірів і подарунків, не підвласних впливу часу. Оптове замовлення на брендування буде коштувати значно менше тієї віддачі, яку можуть принести такі практичні і затребувані носії Вашої реклами.

Відвідавши сусідні підрозділи сайту, Термочохли для пляшок, Термоси і Термочашки, Ви зможете підібрати гідне доповнення до термосумки.

Нанесення логотипу на термосумки

Наша компанія має всі технічні і технологічні можливості для виконання найскладніших замовлень, пов'язаних з оформленням сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії.

Високопрофесійні і досвідчені співробітники нашої виробничої бази готові спільно з Вами розробити або доопрацювати Вашу корпоративну символіку, адаптувати її до особливостей, форми і розміру поверхонь, на які буде здійснюватися нанесення, і запропонувати найбільш привабливий з економічної точки зору спосіб виконання Вашого замовлення.

Для нанесення найбільш часто використовуються цифровий друк, лазерне гравіювання, шовкотрафарет, тиснення, трансфер і сублімація. Ефектним способом нанесення на тканинні вироби є вишивка, при якій використовуються високоякісні вовняні нитки дванадцяти кольорів.

Застосування кожної з цих технологій гарантує збереження всіх якостей поверхні, на яку здійснюється нанесення. Отримане повнокольорове зображення з фотографічною точністю повторить зразок, не втрачатиме колір і не буде розтріскуватися.

Як замовити оптову партію корпоративних термосумок

На сайті, в картці кожного з представлених зразків сувенірної продукції, вміщено його фотографію, ціну і опис. Тут же знаходиться кнопка купити, натиснувши яку, ви зможете замовити поставку необхідної кількості того чи іншого виробу.

Вартість робіт з брендування може бути визначена тільки після обговорення і узгодження з нашими фахівцями технічних параметрів і обсягу замовлення. Для цього Вам потрібно зателефонувати %phone% або натиснути кнопку Зворотний дзвінок, розміщену в правому верхньому кутку головної сторінки сайту. Протягом короткого часу Вам передзвонить співробітник нашої компанії, який допоможе правильно оформити замовлення на брендування.