Моноподи

Вирушаючи на прогулянку або в подорож важливо не забути прихопити з собою монопод. У будь-який момент можна побачити вподобане місце, яке хочеться сфотографувати. Спогади про нього будуть більш яскравими і повними, якщо на його тлі сфотографуватися з друзями. Монопод допоможе зробити такий знімок, не вдаючись до сторонньої допомоги.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 20

Корпоративний монопод допоможе збагатити колекцію фотографій любителя селфі і мандрівника

Попит породжує пропозицію. Новий попит - у відповідь нова пропозицію. Хтось породив моду на селфі - ринок сувенірної продукції відповів пропозицією монопода. Мода не вмерла - стали з'являтися все нові моделі моноподів, які використовуються не тільки любителями Селфі, а й мандрівниками, які тепер можуть без сторонньої допомоги фотографувати себе і своїх попутників на тлі всього, що їм сподобалося під час поїздки.

Вам потрібні моноподи під нанесення логотипу? Зверніться до нас

Монопод з логотипом можна, поза всяким сумнівом або без будь-яких обмежень, назвати «подорожуючим» інструментом реклами. Він з повним правом може бути поміщений і в розділі Подорожі нашого сайту. Людина привозить з подорожей масу вражень і спогадів; фотографії, зняті під час поїздки, дозволять ніколи не забути все побачене.

Останнім часом все рідше можна зустріти туристів, що звертаються до сторонніх людей з проханням сфотографувати їх на тлі тієї чи іншої пам'ятки. Зараз роль цієї сторонньої людини успішно виконує монопод. Сором'язливий турист перестав бути обмеженим у кількості власних фотографій, привезених з поїздки.

Монопод, схоже, надовго увійшов в число предметів, які мандрівники-подвижники неодмінно беруть із собою в дорогу, які постійно на виду, які можуть нести на собі Вашу рекламу.

Подивіться, будь ласка, уважно порівняйте наші пропозиції в цьому і в інших підрозділах розділу Електроніка, виберіть серед усього пропонованого те, що Вам більше підходить. Нашими зусиллями Ваш вибір прикраситься гідним корпоративним оформленням.

Як здійснюється брендування

Ми надаємо послуги не тільки в оптових поставках сувенірної продукції, але також і в її корпоративному оформленні. Наші дизайнери, за Вашої участі, виготовлять якісний оригінал-макет зображення, що підлягає перенесенню на вироби, а також адаптують його до якості, форми і розміру поверхні, на яку буде здійснюватися нанесення. З урахуванням цього в

Вам будуть запропоновані найбільш економічно вигідні варіанти виконання Вашого замовлення.

Роботи з нанесення будуть виконуватися на нашій виробничій базі, оснащеній сучасним обладнанням і укомплектованій висококваліфікованими фахівцями, які застосовують у роботі новітні технології друку та інших способів нанесення зображень на вироби сувенірної продукції.

Колірна гамма і висока якість використовуваних при цьому матеріалів гарантують повнокольорове і фотографічно точне перенесення оригінал-макету на виріб. При цьому поверхня виробу не піддається будь-яким змінам, а зображення виходить настільки зносостійким, що воно  протягом тривалого часу не буде вицвітати або розтріскуватися.

Як замовити брендовані моноподи оптом

Підбір товарів і оформлення замовлення на їх оптову поставку здійснюється через картку зразка, що зацікавив Вас, після натискання кнопки Купити. Фотографія зразка, його вартість і опис поміщені тут же, на картці.

Для оформлення замовлення на брендування сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії необхідно зв'язатися з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість виконання робіт з нанесення на сувенірну продукцію корпоративної символіки і інших зображень буде визначена після узгодження всіх параметрів замовлення.