Антистрес

Життя сучасної людини постійно перебуває під загрозою небезпеки потрапити в стресову ситуацію. Прямуючи на роботу Ви потрапляєте в пробку, якій не видно кінця, прийшовши на роботу отримуєте зауваження за запізнення, на виробничій нараді не зовсім вихований керівник підвищує на Вас голос. Перерахування стресових ситуацій можна продовжувати нескінченно довго. Антистреси-м'ячики, кубики, чоловічки, сердечка - це те, що допоможе кожному офісному працівникові зняти стрес.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 100

Де є стрес, там має бути корпоративний антистрес

Можливість потрапити в стресову ситуацію підстерігає сучасну людину практично повсюдно. Чим більшою мірою Ви будете готові до цього, тим легше і з меншими втратами можна буде подолати стрес. І нехай всім Вашим співробітникам допоможуть в цьому невигадливі і недорогі дрібниці, оформлені в корпоративному стилі компанії.

Душевні промо сувеніри

Подарунок, зроблений з метою зберегти душевний спокій людини, свідчать про прояв турботи про нього, викликають у нього почуття особливої подяки. Наскільки може бути приємним проходячи повз автосалону, що святкує круглу дату своєї в історії, отримати в подарунок виготовлений у вигляді автомобільчика антістрес з логотипом компанії-ювіляра. Або милого порося на сільськогосподарській виставці.

Таке не забувається, таке довго пам'ятається і, можливо, стане сімейним переказом. Розповідь про те, як тато з мамою, коли їм було по вісімнадцять, гуляли по вулиці і отримали в подарунок автомобіль, буде цікавий їх п'ятирічному синові, що знає на перелік емблеми та назви всіх автомобілів, які можна зустріти на вулиці. Він запам'ятає, що після цього його батьки купували автомобілі тільки в цьому салоні. І сам з часом прийде сюди.

Перегляд асортименту антистресів, представлених в цьому розділі нашого сайту, тепла колірна гамма і турботливий дизайн дійсно здатні викликати лише найтепліші почуття. Проникніться і Ви цієї теплотою, замовте партію антистресів під нанесення логотипу. Перейдіть по сайту в інші чотирнадцять підрозділів розділу Офіс і бізнес, і Ви знайдете те, чим захочеться посилити душевність Ваших подарунків.

Ми їх забрендуємо, а Ви даруйте тепло і душевний спокій співробітникам, клієнтам, гостям Вашої компанії принагідно до приводу і без жодного приводу, просто так. Такий сувенір може принести Вам віддачу у вигляді настільки ж душевного ставлення, чого часом не можуть дати деякі дорогі подарунки.

Нанесення на сувенірну продукцію, логотипів, інших елементів корпоративної символіки або текстів здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі, що має в своєму арсеналі необхідне обладнання, сучасні технології та якісні матеріали.

Залежно від форми об'єктів під нанесення і матеріалів, з яких вони виготовлені, для виконання замовлень в різних випадках застосовуються сублімація, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу, цифровий друк.

При застосуванні цих технологій досягається повне збереження всіх якостей об'єкта нанесення, фотографічна точність повноколірного перенесення зображення, висока стійкість і довговічність нанесення.

Ми також надаємо комплексні послуги з формування або вдосконалення корпоративного стилю компаній, розробці логотипів та інших елементів корпоративної символіки.

Як замовити оптову партію брендованих антистресів

Оформити замовлення на оптову поставку сувенірної продукції Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок співробітника нашої компанії. Питання, пов'язані з її брендування, можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Ціни на антистреси вказані під кожним з представлених зразків, вартість нанесення буде залежати від характеристик і параметрів зображення, яке підлягає нанесенню.