Сад

Серед виробів рекламно-сувенірного призначення, що поставляються нашою компанією на український ринок, незмінним попитом користуються інструменти та набори інструментів для догляду за садом. Будь-яка людина, що має власний сад, город або навіть клумбу біля будинку, буде рада отримати в подарунок і використовувати такий набір. Чохли та футляри, в яких поставляються окремі інструменти та їх набори, дають можливість застосовувати різні сучасні технології брендування сувенірів.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 23

Садові інструменти та аксесуари

Звичайно ж, найбільш вигідним варіантом придбання є комбіновані набори, що поєднують в собі різні рукоятки і робочими насадки спеціальної форми з м'якими деталями, які забезпечують надійне утримання і комфортну роботу. Одна рукоятка може використовуватися для кількох садових інструментів, наприклад, дерев'яна ручка - з граблями, сапою або навіть зі снігоприбиральною лопатою.

Такі набори є розумними і зручними помічниками при виконанні самих різних робіт: догляд за квітами в горщиках, догляд за квітковими клумбами або овочевими грядками, копання ділянки, прибирання доріжок і газонів. Вони відповідають сучасним стандартам зручності використання.

Для різних робіт в вашому саду існують сучасні інструменти для догляду за рослинами або прибирання саду. Використовуючи обприскувачі, ви зможете забезпечити квіти і дерева поживними речовинами або захистити їх від шкідників.

За допомогою міні культиватора можна розпушити грунт; повітродувки допоможуть вам очистити доріжки або газон від опалого листя. Мобільний садовий візок допоможе вивезти сміття навіть з самого далекого куточка саду.

Є багато невеликих, але корисних інструментів, які можуть полегшити вашу роботу в саду і зробити її набагато простішою. Робота буде ще більш приємною, якщо будете виконувати її в спеціальних рукавичках. У розділі Одяг ви зможете підібрати ті речі, надягнувши які ви почуватиметеся комфортно під час роботи у саду.

Набори для догляду за садом будуть особливо бажаним подарунком для тих, хто тільки готується стати садівникам. Не змарнуйте можливість подарувати радість вашим співробітникам, постійним клієнтам або партнерам. Ваші фінансові вкладення в придбання і брендування садового інструменту і аксесуарів окупляться сторицею.

Як замовити брендовані садові інструменти оптом

Ви перебуваєте в підрозділі Сад розділу Дім та спосіб життя сайту. У картці кожного із запропонованих вам зразків є інформація про товар і його ціну, а також кнопка Купити, натиснувши на яку можна оформити замовлення на сувеніри, в тому числі на інструменти для будинку й саду.

Всі питання, пов'язані з брендування продукції, що закуповується, підлягають обговоренню з співробітниками компанії по телефону або при особистому спілкуванні. Для цього Ви можете зателефонувати %phone% або натиснути кнопку Зворотний дзвінок.

Досвідчені фахівці вислухають ваші побажання, проконсультують в питаннях застосування тих чи інших технологій нанесення, а також підкажуть варіанти, які допоможуть вам зробити найбільш прийнятний вибір. Після цього буде визначена і повідомлена вам вартість виконання робіт з нанесення на придбані вами вироби логотипу чи інших зображень (текстів).

Готова продукція буде упакована і, за вашим бажанням, доставлена ​​вам.