Одяг

Відмінне рішення для просування - якісний одяг і затребувані аксесуари. У цьому розділі Ви знайдете яскраві і модні футболки, сорочки, сорочки поло, светри, жакети, брюки, шорти. Ви можете купити пропоновані тут моделі для своїх співробітників, а також для використання в якості подарунків. Але в будь-якому випадку ми Вам рекомендуємо нанести на них Вашу корпоративну символіку, що дасть Вам ще один механізм для рекламування Вашої компанії.
  • Штани і шорти
  • Купальні костюми
  • Шкарпетки, Гольфи і Гетри
  • Сорочки
  • Светри, толстовки
  • Термобілизна
  • Футболки
  • Сорочки-поло
  • Майки

Брендований одяг співробітників - носій корпоративного духу компанії

Формування корпоративного стилю Вашої компанії не буде завершеним, якщо одяг співробітників не буде об'єднаний обраними для компанії символікою, кольорами та іншими відмітними ознаками. Єдиний стиль в одязі об'єднує співробітників в колектив однодумців, які дорожать репутацією бренду, в інтересах якого вони працюють, свідчить про первинному їхню рівність в умовах і можливостях для зростання.

Різноманіття і спільність корпоративного одягу

Брендування одягу співробітників є невід'ємною складовою маркетингової політики будь-якої солідної компанії. Цей одяг, звичайно ж, не може бути однаковим для всіх співробітників. У офісних працівників він буде офіційним, у робочих складу або виробничих підрозділів - зручним, міцним,  таким, що функціонально відповідає нормам техніки безпеки.

Але колірна гамма одягу, нанесення на її предмети логотипу компанії та інших елементів її символіки здатні об'єднати це різноманіття воєдино - в корпоративний одяг, яка завжди була і буде одним з показників статусу компанії.

Різні предмети одягу з нанесеним на них логотипом широко використовуються компаніями в якості корпоративних подарунків при проведенні виставок, презентацій, конференцій та інших корпоративних заходів. Приємною несподіванкою для відвідувача виставки стане, скажімо, футболка з символікою організатора, виявлена ним у пакеті з роздатковими матеріалами, які рекламують виставковий експонат і його виробника.

Комплект брендованого спортивного одягу, подарований дитячій футбольній команді, яка бере участь в спартакіаді школярів, без зайвих слів приверне увагу чималої кількості людей, зацікавить їх і, рано чи пізно, призведе їх в Ваш офіс, в Ваш магазин, на Вашу СТО ...

Вкладення коштів в брендований одяг, використовуваний для просування продукції або послуг компанії, одноразові, але вони ефективні і приносять віддачу протягом тривалого часу.

Зайшовши на наш сайт в пошуках одягу під нанесення логотипу, Ви вже зробили правильний вибір - адже тут Ви зможете також замовити одяг з логотипом. В межах цього розділу можна переходити до підрозділів брюк, сорочок, футболок, светрів, спортивної форми тощо, підбираючи те, що Вам необхідно в якості корпоративного одягу для співробітників, а також для використання в якості корпоративних подарунків.

Розділ Куртки допоможе одягнути красиво і елегантно співробітників, що працюють в прохолодну і холодну пору на вулиці або в приміщеннях з низькою температурою.

Технічні і технологічні можливості нашої власної виробничої бази будуть в повній мірі використані для виконання Вашого замовлення на брендований одяг.

Як замовити одяг з логотипом оптом

Натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка, Ви можете оформити замовлення на оптову поставку необхідного Вам одягу (вартість товару вказана під кожним із зразків).

Вартість нанесення логотипу на одяг не може бути анонсована, оскільки як вона буде залежати від параметрів зображення, що наноситься. Замовивши на сайті зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном %phone%, Ви зможете обговорити з високопрофесійними фахівцями всі виниклі у Вас питання, включаючи брендування сувенірної продукції.