Стікери

Жоден офісний співробітник, не може обійтися без використання стікерів, набори цих незамінних канцелярських інструментів є практично на кожному столі, в будь-якому офісі. Можна, звичайно, робити закладки в потрібних місцях книг, журналів обліку, папок-реєстраторів за допомогою закладок, нарізаних зі звичайного паперу, але як це непривабливо виглядає і як це незручно! Набір стікерів допоможе не тільки позначити потрібне місце, він додасть документам вашого офісу сучасний презентабельний вигляд.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 143

Брендовані стікери - перші помічники в роботі з документами

Стікери надали неоціненну допомогу людям, яким, прийшовши на нове місце роботи, доводилося розбиратися з масою документів, підшитих в папки або які зберігалися навалом. Ці веселі смужки допомагали виділити, розділити, систематизувати, не забути, знайти, вчасно відправити і так до нескінченності.

Корисний промо сувенір

Дешевизна, функціональне призначення і частота використання стікерів дозволяють віднести їх до числа сувенірів, досить часто і масово використовуваних компаніями при проведенні промо акцій та інших корпоративних заходів. Величезну користь і полегшення роботи вони приносять і на робочому місці більшості співробітників компанії. Набору стікерів з логотипом Вашої компанії будуть також раді в офісі або магазині Вашого партнера або клієнта.

Для рекламно-виробничої компанії Full Motion (Фул Моушн), на сайті якої Ви перебуваєте, одним з напрямків діяльності є оптові поставки сувенірної продукції безпосередньо від її європейських та китайських виробників.

У цьому підрозділі розділу Офіс і бізнес нашого сайту представлені зразки наборів стікерів, що поставляються нами. Це - якісні вироби, оригінального дизайну, функціональні і барвисто оформлені. Різні розміри наборів надають різні можливості для брендування, але всі вони при нашій допомозі можуть бути перетворені в важливі деталі Вашого корпоративного стилю або в популярні промо сувеніри.

Переходячи в інші підрозділи цього розділу сайту, Ви отримаєте повне уявлення про асортимент нами інших видів офісно-сувенірної продукції, що поставляються нами.

Технічні і технологічні можливості нашої власної виробничої бази, дозволяють нам якісно і в строк виконувати замовлення, пов'язані з нанесенням на сувенірну продукцію логотипів, а також інших елементів корпоративної символіки або текстів.

Форма об'єктів під нанесення і матеріали, з яких вони виготовлені, є визначальними для вибору технології нанесення. У різних випадках застосовуються цифровий друк, тиснення, трансфер, лазерне гравіювання, шовкотрафарет, сублімація, шелкотрафарет по колу.

При застосуванні цих технологій досягається повне збереження всіх якостей об'єкта нанесення, фотографічна точність повноколірного перенесення зображення, висока стійкість і довговічність нанесення.

Ми також надаємо комплексні послуги з формування або вдосконалення корпоративного стилю компаній, розробки логотипів та інших елементів корпоративної символіки, виробництва корпоративної продукції.

Як замовити оптом корпоративні стікери

Оформити замовлення на сувенірну продукцію, включаючи стікери під нанесення логотипу, можна прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок. Всі питання, пов'язані з нанесенням логотипу (інших елементів корпоративної символіки або текстів), можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Ціни на товар вказані під кожним з представлених зразків, вартість нанесення буде залежати від характеристик і параметрів зображення, що підлягає нанесенню.

 

Ціна, грн.:
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • коричневий
 • червоний
 • багатокольоровий
 • помаранчевий
 • прозорий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • чорний