Текстиль

Красивий і якісний одяг на співробітниках компанії - це гарантія довіри клієнтів і партнерів. Корпоративний дрес-код - це імідж Вашої компанії і важлива складова її організаційної культури. За зовнішнім виглядом персоналу судять про всю компанію в цілому. Ви хочете посилити імідж організації та сформувати виграшне враження у всіх, хто переступить поріг Вашого офісу? Замислюєтеся над тим, як підвищити корпоративний дух? Ми пропонуємо широкий асортимент якісного одягу, який сподобається Вашому персоналу і справить сприятливе враження на клієнтів і ділових партнерів.
 • Аксесуари
 • Головні убори
 • Жилети
 • Куртки
 • Взуття
 • Одяг
 • Пледи
 • Рушники
 • Дитячий одяг
 • Робочий Одяг
 • Медичний Одяг
 • Спортивний Одяг

Текстильні вироби з логотипом - презентабельний імідж Вашої компанії

Чи знаєте Ви, що співробітники в фірмовому одязі з логотипом компанії вважаються більш компетентними і серйозними фахівцями? Тому його використання - це загальносвітова практика. З його допомогою Ви підкреслите не тільки фірмовий стиль компанії, але і людську складову бренду.

Корпоративні текстильні вироби - носії Вашої реклами

Не слід забувати про те, що всі Ваші сьогоднішні і потенційні клієнти, інвестори і ділові партнери спілкуються зі співробітниками компанії і оцінюють її не тільки їх професійні навички, а й зовнішній вигляд. Забезпечити бездоганний зовнішній вигляд працівників - це завдання першорядної важливості, якщо Ви хочете створити успішний бізнес.

Успішні промо-акції. Яким основним вимогам має відповідати промо-одяг? По-перше, важливо, щоб він був функціональним. А по-друге, ви платите за ефектний візуальний образ, який підсилює рекламний вплив.

Якщо Ви плануєте виставку, рекламну акцію, презентацію або будь-який інший захід, то у нас Ви знайдете все необхідне від аксесуарів і кепок до курток і брюк. Ефектний захід - це ефективний захід. Хочете, щоб він був яскравим і запам'ятався? Телефонуйте нам - ми зробимо його саме таким.

Командна робота. Що потрібно, щоб співробітники перетворилися в ефективну команду? Грамотний підхід менеджера плюс трохи зовнішньої атрибутики. Набагато простіше відчувати себе командою, коли Ви об'єднані не тільки спільною ідеєю, але і загальним стилем. Наш одяг - це Ваш інструмент формування команди. Телефонуйте нам і ми запропонуємо Вам пораду по всі брендах, представлених на нашому сайті.

У підрозділі Одяг на Ваш вибір пропонується широкий асортимент моделей, які можуть скласти ансамбль корпоративного одягу.

Ми з готовністю допоможемо в оформленні замовленої продукції в корпоративному стилі Вашої компанії. Якщо такий стиль ще не сформований або потребує доопрацювання, наші кваліфіковані фахівці готові прийти на допомогу і в цьому питанні.

Корпоративне оформлення текстильних виробів

У розпорядженні співробітників виробничої бази нашої компанії є все необхідне для оформлення текстильних виробів в корпоративному стилі Вашої компанії. Фактура матеріалів, з яких виготовлені пропоновані на сайті товари, надає широкий вибір технологій нанесення і обладнання, на якому нанесення буде виконуватися. Є технології, що дозволяють накладати еластичний шар зображення, який не тріскається і не розпадається на таких нерівностях, як шви, стики, кишені, застібки, що актуально для текстилю.

Особливо хотілося б відзначити вишивку, яка застосовується для нанесення зображень на вироби з тканин. Дванадцять кольорів якісних вовняних ниток, використовуваних для вишивки, дозволяють досягти такого ж повнокольорового і детального зображення, як і при застосуванні, скажімо, трансферу, шовкотрафарету або цифрового друку.

Наші фахівці підкажуть Вам найбільш економічно вигідний варіант, а якість виконання замовлення і довговічність нанесеного зображення гарантується в будь-якому випадку.

Як оформити оптове постачання брендованих текстильних виробів

На сайті, під фотографіями пропонованих виробів, вказана їх ціна і стислий опис. Натиснувши кнопку Купити в картці товару, ви можете оформити замовлення на його оптову поставку.

Замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши самостійно по телефону %phone%, Ви зможете обговорити зі знаючими фахівцями все, що стосується оформлення замовленої сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії. Вартість виконання робіт може бути визначена тільки після узгодження технічних параметрів і обсягу замовлення.