Головні убори

В асортименті цього розділу представлені головні убори, що не належать до офіційних стилів одягу. Вони в значно більшій мірі є сувенірною продукцією, а сфери їх використання - відпочинок, активний відпочинок, заняття спортом, тобто вони призначаються, в першу чергу, для прихильників здорового способу життя.
  • Бандани і хустки
  • Кепки і козирки
  • Шапки
  • Капелюхи і панами

Брендовані головні убори для корпоративного одягу і для подарунків

Широка сфера їхнього використання ставить головні убори з логотипом Вашої компанії в ряд ефективних рекламних інструментів, що найбільш масово застосовуються. Закупівля і брендування їх оптової партії може надовго позбавити Вас від нестачі корпоративних сувенірів.

Головні убори під нанесення логотипу? У нас їх великий вибір

Сайтом рекламно-виробничої компанії Фул Моушн, на якому Ви перебуваєте, представлений воістину великий вибір цих виробів, що поставляються безпосередньо від їх виробників з європейських країн і Китаю. Все це - добротні, якісні вироби, призначені для забезпечення зручності, тепла і затишку як на роботі, так і під час відпочинку.

Подивіться, будь ласка, уважно порівняйте наші пропозиції і виберіть серед усього пропонованого те, що Вам більше підходить. На сайті, до речі, можна вибрати не тільки головні убори. У підрозділі Одяг - широкий вибір того, що також може використовуватися як для потреб компанії, та і для забезпечення проведення промо акцій та інших корпоративних заходів.

Нашими зусиллями ваш вибір прикраситься гідним корпоративним оформленням.

Як здійснюється брендування

Ми надаємо послуги не тільки в оптових поставках сувенірної продукції, але також і в її корпоративному оформленні. Наші дизайнери, за Вашої участі, виготовлять якісний оригінал-макет зображення, що підлягає перенесенню на вироби, а також адаптують його до якості, форми і розміру поверхні, на яку буде здійснюватися нанесення. З урахуванням цього Вам будуть запропоновані найбільш економічно вигідні варіанти виконання Вашого замовлення.

Роботи з нанесення будуть виконуватися на нашій виробничій базі, оснащеній сучасним обладнанням і укомплектованій висококваліфікованими фахівцями, які застосовують у роботі новітні технології друку та інших способів нанесення зображень на вироби сувенірної продукції.

Колірна гамма і висока якість використовуваних при цьому матеріалів гарантують повноколірне і фотографічно точне перенесення оригінал-макету на виріб. При цьому поверхня виробу не піддається будь-яким змінам, а зображення виходить настільки зносостійким, що воно в протягом тривалого часу не буде вицвітати або розтріскуватися.

Для нанесення зображень на тканинні вироби може, крім інших технологій, застосовуватися вишивка логотипу якісними вовняними нитками, якісно забарвленими в дванадцять кольорів.

Як замовити корпоративні головні убори оптом

Підбір товарів і оформлення замовлення на їх оптову поставку здійснюється через картку зразка, що зацікавив Вас після натискання кнопки Купити. Фотографія зразка, його вартість і опис поміщені тут же, на картці.

Для оформлення замовлення на брендування відібраної сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії необхідно зв'язатися з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість виконання робіт з нанесення на сувенірну продукцію корпоративної символіки і інших зображень буде визначена після узгодження всіх параметрів замовлення.