Блокноти

Здавалося б, час блокнотів, органайзерів, тижневиків безповоротно минув. Але це тільки здавалося б - оригінальний, творчо і з любов'ю оформлений щоденник був і завжди буде не тільки надійним помічником організованої людини, будь то керівник великої компанії або простий співробітник маленької фірми. Отриманий в подарунок солідний блокнот здатний без зайвих слів ілюструвати увагу і симпатію до людини, допомогти їй надовго зберегти в пам'яті приємні спогади про ділову поїздку, про виникле взаєморозуміння, досягнуту домовленість, про встановлення ділових відносин.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 446

Стильний блокнот з логотипом - випробуваний і незамінний помічник. І Ваша реклама

Стильний блокнот з лого, що лежить на столі перед сучасною діловою людиною під час нетривалої зустрічі з партнерами, переговорів, конференції або презентації, відразу ж привертає до себе увагу. Він наочно демонструє, що його власник надзвичайно серйозно ставиться до того, що відбувається і хоче сам, своєю рукою, зафіксувати найважливіші моменти заходу.

Різноманіття світу блокнотів

Використання фірмових блокнотів вже багато десятиліть практикується в роботі найсерйозніших компаній. В ті часи, коли поліграфії були не доступні сучасні технології, нанесення на блокноти назви або логотипу компанії було не дешевим задоволенням, тому рекламний ефект від використання таких атрибутів подвоювався їх статусністю.

Ця традиція не втрачена і в сучасному житті, незважаючи на масове використання всіляких гаджетів для фіксації і запам'ятовування найрізноманітніших даних: документів, фотографій, відеороликів, звукових повідомлень і безлічі іншого.

Ноутбук, планшет або смартфон також можуть допомогти спланувати робочий час, контролювати виконання запланованих заходів, оперативно отримувати або передавати потрібну інформацію. Але вони навряд чи зможуть повністю замінити органайзери, тижневики, блокноти з логотипом.

Адже крім виконання своєї основної технічної функції, зберігача записів, вони є величезною підмогою маркетологам в донесенні інформації про Вашу компанію до потенційних клієнтів і партнерів, тобто, в просуванні Вашого бренду на ринок, в зміцненні Ваших позицій в тому чи іншому його сегменті.

Перший крок, який повинні зробити ті, хто хоче підготувати до майбутнього, скажімо, корпоративного заходу гідні сувеніри - це перейти на сайті в розділ Офіс і бізнес, де в підрозділі Блокноти представлена велика їх кількість у всьому різноманітті призначення, кольорів, матеріалів, розмірів, способів брошурування і типів палітурки.

Для того, щоб доповнити вибрані блокноти ручками, створивши, таким чином, подарункові комплекти, потрібно перейти в цьому ж розділі в підрозділ Ручки. Тут є гідний вибір на будь-який смак.

Оригінальними корпоративними подарунками можуть стати і блокноти з логотипом вашої компанії, виготовлені з вторинних матеріалів. Їх вибір представлений в підрозділі Еко блокноти розділу Еко продукція.

Найсучасніше обладнання і технології, використовувані нашою виробничою базою, забезпечать високу якість виконання робіт, пов'язаних з брендування обраних Вами сувенірів.

Як замовити блокноти з логотипом оптом

Наш сайт надає можливість не тільки вибрати з нашого асортименту блокноти під нанесення або інші вироби що сподобалися Вам. Замовивши на сайті зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном %phone%, Ви зможете обговорити з високопрофесійними фахівцями всі виниклі у Вас питання, пов'язані з оптовими поставками сувенірної продукції, а також її брендуванням.

Вартість нанесення на блокноти, як і на інші зразки товарів, не може бути анонсована, так як вона повністю залежить від змісту і технічних параметрів вашого замовлення. Вартість самого товару вказана на сайті під фотографією кожного зразка.