Подарункові набори

Подарунки, що підбираються до особливо урочистої нагоди чи для особливо важливої для вас людини, вимагають окремого підходу, прояву винахідливості і вишуканого смаку. Подарункові ж набори, представлені тут, різні по комплектності, якості і ціні, забезпечать Вам диференційований підхід до заохочення постійних клієнтів або партнерів Вашої компанії.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 115

Подарунковий набір з логотипом - це персональний корпоративний подарунок

Солідний подарунковий набір не відноситься до тих сувенірів, які використовуються компаніями при проведенні різних корпоративних заходів масово. Закупівля і брендування невеликої партії таких наборів дозволить Вам протягом, скажімо, року гідно вітати або заохочувати найбільш заслужених працівників, багаторічних партнерів або постійних клієнтів.

Наш сайт - Ваш корпоративний помічник

Зайшовши в цей розділ сайту рекламно-виробничої компанії Full Motion (Фул Моушн), Ви маєте можливість ознайомитися з асортиментом пропонованих нами подарункових наборів. У представлених тут наборах можна побачити поєднання різних предметів, кожен з наборів має своє призначення. Ціни коливаються від кількох сотень до кількох тисяч гривень.

Якщо Ви побажаєте створити більш солідний і практичний подарунок, перейдіть в розділ Подорожі, де в підрозділі Портфелі та кейси можна знайти гідне доповнення до вже обраного Вами, наприклад, дорожнього подарункового набору.

Протягом десяти років ми здійснюємо оптові поставки в Україну сувенірної продукції, виробленої провідними компаніями європейських країн і Китаю. Ми маємо всі можливості ввозити і пропонувати нашим покупцям тільки високоякісні товари.

Обрану Вами сувенірну продукцію ми перетворимо в корпоративні подарункові набори. Високий професіоналізм наших дизайнерів, ІТ фахівців та інших працівників компанії допоможуть правильно вибрати стиль і технологію нанесення, досягти оптимального поєднання ціни та якості.

Нанесення на сувенірну продукцію логотипів, інших елементів корпоративної символіки або текстів здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі, що має в своєму арсеналі необхідне обладнання, сучасні технології та якісні матеріали.

Залежно від форми об'єктівпід нанесення і матеріалів, з яких вони виготовлені, для виконання замовлень в різних випадках застосовуються сублімація, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу, цифровий друк. Нанесення на вироби з тканин може здійснюватися також вишивкою з використанням якісно забарвлених вовняних ниток дванадцяти кольорів.

При застосуванні цих технологій досягається повне збереження всіх якостей об'єкта нанесення, фотографічна точність повноколірного перенесення зображення, висока стійкість і довговічність нанесення.

Ми також надаємо комплексні послуги з формування або вдосконалення корпоративного стилю компаній, розробки логотипів та інших елементів корпоративної символіки, виготовлення корпоративної продукції.

Як замовити оптом брендовані подарункові набори

Оформити замовлення на сувенірну продукцію, включаючи подарункові набори під нанесення логотипу, можна прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши на головній сторінці зворотний дзвінок нашого співробітника. Всі питання, пов'язані з нанесенням логотипу (інших елементів корпоративної символіки або текстів), можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Ціни на товар вказані під кожним з представлених зразків, вартість нанесення буде залежати від характеристик і параметрів зображення, що наноситься.