Лазерні указки

Неможливо уявити собі солідного бізнесмена, який проводить презентацію нового проекту з дерев'яною указкою в руці - для цієї мети є лазерні указки, якими, в залежності від їх вартості, користуються не тільки бізнесмени, але і прості вчителі. Дуже зручно супроводжувати свою розповідь показом потрібних елементів на схемі або екрані, не наближаючись до них.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 24

Брендовані лазерні указки вкажуть найкоротший шлях просування Вашої компанії

Сфера застосування лазерних указок - виступи, лекції, семінари, конференції, презентації, виставки. Аудиторію таких заходів складають, як правило, представники Вашої цільової групи, тобто, об'єкта, до якого направлено просування. Лазерна указка з логотипом компанії, яку Ви тримаєте в руці під час виступу перед аудиторією, скорочує шлях до наміченої мети.

Оптові поставки і корпоративне оформлення сувенірної продукції

Ви знаходитесь на сайті рекламно-виробничої компанії Фул Моушн), яка протягом останніх десяти років займається оптовими поставками на український ринок сувенірної продукції безпосередньо від її європейських та китайських виробників. Брендування сувенірів, розробка і виробництво рекламної продукції також відносяться до основних напрямів нашої діяльності.

З представленого в цьому розділі асортименту лазерних указок Ви зможете вибрати ті зразки, які можуть перетворитися в корпоративні сувеніри і подарунки різного рівня. При цьому в різних цінових категоріях пропонуються як багатофункціональні указки, так і указки з однією функцією.

Економічно більш вигідна оптова закупівля лазерних указок. Одноразове фінансове вкладення в їх закупівлю і брендування дозволяє протягом тривалого часу проводити рекламну кампанію без додаткових витрат.

Низька вартість цих затребуваних корпоративних подарунків дозволяє без обмежень використовувати їх в ході проведення корпоративних заходів або в інших відповідних випадках. Можна, наприклад, подарувати партію брендованих лазерних указок школі, розташованій поруч з вашим офісом. Ефект геометричній прогресії в поширенні інформації про Вашу компанію наступить негайно.

Указка більш високої вартості, вручена кожному учаснику зборів акціонерів, дозволить їм брати активнішу участь в обговоренні питань зборів, буде свідчити про Вашу до них повагу, викличе у відповідь шанобливе ставлення до Вас.

При проведенні презентації має сенс використовувати під час доповіді не тільки лазерну указку, а й набір маркерів з логотипом компанії. Асортимент пропонованих маркерів можна вивчити, перейшовши по розділу до підрозділу Маркери. Можливі й інші варіанти. На сайті в п'ятнадцяти підрозділах розділу Офіс і бізнес надані необмежені можливості вибору різних комбінацій.

Ми готові виконати ваше замовлення по нанесенню на сувенірну продукцію логотипів, інших елементів корпоративної символіки або текстів.

Власна виробнича база нашої компанії має в своєму арсеналі необхідне обладнання, сучасні технології та якісні матеріали.

Залежно від форми об'єктів під нанесення і матеріалів, з яких вони виготовлені, для виконання замовлень в різних випадках застосовуються трансфер, лазерне гравіювання, тиснення, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу, сублімація, цифровий друк.

При застосуванні цих технологій досягається повне збереження всіх якостей об'єкта нанесення, висока точність повноколірного перенесення зображення, стійкість і довговічність нанесення.

Ми також надаємо комплексні послуги з формування або вдосконалення корпоративного стилю компаній, по розробці логотипів та інших елементів корпоративної символіки, з виробництва корпоративної продукції.

Як закупити оптом корпоративні лазерні указки

Оформити замовлення на сувенірну продукцію, в тому числі і на лазерні указки під нанесення логотипу, Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши на головній сторінці зворотний дзвінок нашого співробітника. Ціни на товар вказані під кожним з представлених зразків. Всі питання, які стосуються нанесення логотипу (інших елементів корпоративної символіки або текстів) можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Вартість нанесення буде залежати від характеристик і параметрів зображення, що підлягає нанесенню.