Еко-електроніка

Вторинні матеріали цілком прийнятні для виготовлення корпусів для різного роду електронних приладів, пристроїв та інших електронних виробів. Корпус електронного приладу, виготовлений з еко-матеріалів, здатний виконати функції, які покладаються на нього, але його вартість значно нижча, відповідно знижується і ціна всього приладу.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 261

Брендована еко-електроніка - продовження лінії Вашої «зеленої реклами»

Чим більше еко-товари будуть використовуватися в якості носіїв реклами, тим більше уваги громадськості буде залучатися до проблем навколишнього середовища і до необхідності його захисту. Не змарнуйте таку можливість - купіть партію товарів, виготовлених з вторинних матеріалів, забрендуйте їх і використовуйте при проведенні промо акцій. Цим Ви принесете користь і собі, і навколишньому середовищу.

Ми - Ваш потенційний ексклюзивний постачальник сувенірної еко-продукції під нанесення логотипу

Рекламно-виробнича компанія Фул Моушн більше десяти років здійснює поставки в Україну сувенірної продукції та її оптові продажі на внутрішньому ринку. Ми також надаємо комплекс послуг, пов'язаних з розробкою і вдосконаленням корпоративного стилю компаній наших клієнтів і брендуванням виробів, які закуповуються у нас.

Досконале знання запитів ринку і прямі контракти з відомими європейськими та китайськими виробниками дають нам можливість оперативно ввозити в країну і пропонувати нашим покупцям тільки добротну, якісну продукцію, яка реально користується попитом українського споживача.

Еко товари відносяться до тієї категорії, якій ми надаємо особливого значення. Підтвердженням цьому служить той факт, що на нашому сайті еко продукції присвячений окремий розділ, в якому ви зараз перебуваєте. Частина її асортименту представлена в розділі Флешки.

Номенклатура і обсяги продажів сувенірних виробів, виготовлених з вторинних матеріалів, постійно зростає і зростатиме, що відповідає запитам ринку.

Брендування виробів рекламно-сувенірного призначення

Нанесення на вироби та їх упаковку Вашого логотипу, інших зображень або написів, здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі з використанням сучасного обладнання і з застосуванням прогресивних технологій.

З огляду на розміри, форму, а також матеріали, з яких виготовлені сувеніри, представлені у всіх розділах і підрозділах сайту і вибрані Вами для брендування, ми можемо в різних випадках застосувати для нанесення сублімацію, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, цифровий друк.

При застосуванні будь-якої із цих технологій гарантується збереження поверхні нанесення у первозданному стані, без зміни її вигляду або якості. Нанесене повнокольорове зображення в точності, до найдрібніших подробиць, повторить наданий Вами зразок, протягом дуже тривалого часу не буде розтріскуватися або вицвітати.

Це досягається, крім обладнання і технологій, широкою гамою кольорів і високою якістю використовуваних для нанесення матеріалів.

Порядок оптової закупівлі виробів еко-електроніки з логотипом

Наш сайт надає можливість оформлення замовлення, натисканням кнопки Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок нашого співробітника. Друк на виробах сувенірної продукції можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Ціни на еко електроніку вказані під кожним з представлених зразків, вартість нанесення буде залежати від характеристик нанесення, а також від параметрів Вашого замовлення.

Ми завжди відкриті для спілкування. Телефонуйте, будь ласка, і Ваше замовлення, незалежно від його складності або об'єму, буде виконано якісно, в повному обсязі і точно в строк.

Ви знайдете не тільки надійного, перевіреного десятиліттям роботи на ринку постачальника корпоративної продукції.