Продукція для роботи на дому
Продукція для роботи на дому

Види нанесення

Термоперенос

Процес термопереносу оптимізований для цифрового друку в маленьких обсягах, без обмежень в кольорі.

Вишивка

Цей добре відомий метод вишивки відповідає вимогам замовників на високоякісний текстиль з досконалим результатом. Вишивка відтворює малюнки з великим розмаїттям кольорів і виражених ліній.

Тиснення

Тиснення втілює малюнки через гарячий прес для виробів зі шкіри або штучної шкіри. Цей метод дозволяє також наносити колір металіка на виріб, надаючи яскравість персоналізованому товару.

Об'ємна етикетка

Об'ємна етикетка є друк із застосуванням епоксидної смоли. Даний шар смоли робить ефект глибини і захисту, а також 3D-ефект на 2D поверхні, забезпечуючи міцну і довговічну форму скла.

Лазерне гравірування

Лазерне гравірування є точним і довгостроковим методом. Лазерні промені гравірують малюнок на твердих поверхнях. Крім металу, він також може бути використаний на дереві, шкірі, поліуретані і склі з вишуканими і елегантними результатами.

Шовкографія

Шовкографія є метод друку, який дає надійні та стійкі результати. Цей метод може бути застосований на гладких поверхнях, друк у форматі високої чіткості, навіть при використанні більш ніж одного кольору.

Кругова шовкографія 360º

Кругова шовкографія ідентична процесу стандартної шовкографії, але оптимізована для друку на 360 °. 

Сублімація

Перевага методу сублімації в тому, що він може бути використаний на увігнутих поверхнях, виробляючи чітко визначені малюнки. Результатом цього методу є малюнок, що має високу стійкість до екстремальних температур.

Тампонний друк

Цей процес використовується в основному для друку на невеликих виробах, таких як ручки. Він дуже універсальний і зручний для роботи з округлими формами. Це найбільш економічне рішення для різних виробів.

УФ-друк

УФ-друк має великі переваги, такі як швидкість і гарантія високої якості. Цей метод дуже зручний для друку з декількома квітами. Ідеально підходить для роботи з невеликою кількістю і може бути застосована на звичайних або злегка вигнутих поверхнях.

Наклейки

Друк вінілових наклейок фотографічної якості і широкого спектру розмірів і форм.

 

Текстильний прямий друк

Це повнокольоровий цифровий друк для текстилю, яка ідеально підходить для невеликих обсягів.

УФ-друк по колу (360 °)

Круговий УФ-випромінювання ідентично УФ-випромінювання, але оптимізовано для друку на 360 °.

Лазерне гравіювання по колу (360 °)

Лазерна техніка оптимізована для використання на 360 °


Деколь

Це технологія, в якій використовуються спеціальні фарби, що нагріваються до високих температур, що дозволяє використовувати складні логотипи і з високою деталізацією.