Біноклі

Будь-яка подорож, як правило, планується так, щоб можна було побачити якомога більше пам'яток - історичних, архітектурних, ландшафтних. Бінокль допоможе побачити вподобане місце в деталях і з великої відстані. Ну а заблукалому, який не забув уроків географії або знайомий з топографією, буде значно легше знайти дорогу, маючи в руках компас.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 29

Корпоративні біноклі і компаси рекламуватимуть Вас в подорожах і походах

Не завжди у мандрівника, є можливість скористатися допомогою навігатора. Нерідко в дорозі хочеться розглянути детальніше щось, що звернуло на себе увагу. Ось тут і прийдуть на допомогу Вашим родичам, друзям, співробітникам, знайомим, клієнтам подаровані Вами біноклі і компаси з логотипом Вашої компанії.

Біноклі і компаси з логотипом в просуванні Вашої компанії

Одним з призначень сувенірної продукції є її використання для забезпечення успішного просування компанії до її цільової аудиторії. З огляду на найширшу географію потенційних переміщень біноклів і компасів разом з їхніми власниками - мандрівниками, вони не можуть не використовуватися для виконання цього призначення.

Подорожі бувають не тільки на автомобілі, літаку, поїзді або теплоході. Зростання популярності здорового способу життя та активного відпочинку приваблює до лав мандрівників все більше людей, які віддають перевагу пішим походам, сплаву на плотах або байдарках по річках і іншим подібним способам подорожей.

Ось їм-то більшою мірою і потрібні біноклі і компаси. А Вам вони потрібні в будь-якому випадку, оскільки тривалий час служби і широкі можливості для корпоративного оформлення перетворюють ці предмети в ефективний інструмент реклами.

Якщо Ви хочете ще більше підкреслити свою турботу про тих, для кого підбираєте подарунки, перейдіть, будь ласка, в сусідній підрозділ сайту, Аксесуари для подорожей, де отримаєте можливість зробити подарунок, який дозволить Вашій цільової аудиторії відчувати себе під час подорожей більш впевнено.

Виберіть те, що Вам сподобалося. Дизайнери нашої компанії мають великий досвід спільної роботи з покупцями в розробці ескізів різних варіантів корпоративного оформлення сувенірної продукції і у виборі найбільш привабливого, з економічної та естетичної точок зору, способу оформлення.

Нанесення логотипу на біноклі, компаси та іншу сувенірну продукцію

Виконання Вашого замовлення на виконання робіт з брендування закуповуваних Вами товарів буде виконуватися на власній виробничій базі нашої компанії, оснащеній сучасним виробничим обладнанням, що дозволяє застосування всього спектру найбільш прогресивних технологій виконання такого роду робіт.

Залежно від характеристик об'єкта нанесення можуть застосовуватися цифровий друк або лазерне гравіювання, тиснення або трансфер, шовкотрафарет, сублімація.

Застосування будь-якої з перерахованих технологій дозволяє домогтися детального повнокольорового зображення, яке повністю копіює оригінал, стійкості і довговічності відбитка. Поверхня, на яку проводиться нанесення, не зазнає при цьому ніяких змін ні під час нанесення, ні згодом. 

Як замовити брендовані біноклі і компаси оптом

Підбір товарів і оформлення замовлення на їх оптову поставку здійснюється через картку зразка, який зацікавив Вас, після натискання кнопки Купити. Фотографія зразка, його вартість і опис поміщені тут же, на картці.

Для розміщення замовлення на оформлення сувенірної продукції, що закуповується, в корпоративному стилі Вашої компанії необхідно зв'язатися з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість виконання робіт з нанесення на сувенірну продукцію корпоративної символіки і інших зображень буде визначена після узгодження всіх параметрів замовлення.