Подорожі

Подорожі, далекі і близькі, одноетапні і багатоетапні, піші, автомобільні, авіаційні ... Підготовка до подорожі вимагає вкрай серйозного і вдумливого підходу. Тоді все складеться, як Ви планували. У нас є все для поїздок і подорожей: від сумок для подорожей до багажних бирок та несесерів. Для заходів на природі - фляги, сумки-холодильники, сонцезахисні окуляри, пледи, пляжні ігри. Та, і парасольки теж!
  • Автомобільні аксесуари та безпека
  • Аксесуари для подорожей
  • Біноклі
  • Парасольки
  • Кардхолдери
  • Компаси
  • Гаманці
  • Рюкзаки
  • Сумки
  • Валізи і сумки з коліщатами

Товари для подорожей з логотипом - реклама планетарного масштабу

Якщо зіставити вартість брендованих товарів для подорожей з потенційною географією поширення інформації про Вашу компанію, то відразу ж відпадуть будь-які сумніви у доцільності їх використання для просування компанії. Порахуйте, скільки людей, яким Ви можете подарувати сумки, валізи, парасольки, рюкзаки та багато іншого, відправляться під час відпусток в різні країни світу! Ваша реклама буде подорожувати разом з ними, і буде доносити інформацію про Вас до найвіддаленіших куточків планети.

Китайські сувеніри під нанесення логотипу від компанії Full Motion (Фул Моушн)

Сувенірна індустрія з кожним роком набирає все більших обертів, роблячи акцент на розширенні різноманітності пропонованих товарів і підвищуючи їх якість. Особливу популярність вже встигли заслужити китайські сувеніри, якими протягом багатьох років користуються люди з усіх куточків світу.

Але це не дивно, адже сувеніри з Китаю завжди мають на увазі цікаві і, що важливо, актуальні пропозиції, свіжі ідеї, оригінальний дизайн, привабливий зовнішній вигляд і високий рівень сервісу. Для китайських сувенірів характерно застосування якісних матеріалів для їх виготовлення і висока технологія виробництва. Шкіра, дерево, благородні тканини, якісний пластик і метал лежать в основі виготовлення товарів. Вся китайська продукція відрізняється яскравістю кольорів, різноманіттям форм, унікальністю оформлення, що так до душі сучасній молоді. Для серйозних і ділових людей також знайдуться подарунки більш суворого і класичного зразка. Спектр товарів китайського виробництва незміренний.

В Китаї випускають сувеніри для всіх вікових категорій і різного виду діяльності. Обраний з розумом і фантазією виріб буде не просто оригінальним подарунком, він стане помітним елементом образу свого власника, підкреслюючи його індивідуальність.

Якщо Ви бажаєте придбати елегантні сувеніри з Китаю, Ви потрапили за адресою. Всі, які ми постачаємо, знаходяться перед Вами і Ви, абсолютно не напружуючись, можете підібрати гарну, функціональну річ відмінної якості за привабливою ціною для своїх близьких або друзів. Кожен виріб, запропонований на сайті, нікого не залишить байдужим, адже, не дивлячись на свій сучасний вигляд, вони таять в собі частинку далекої східної культури, яка уособлює душевну рівновагу, гармонію і несе деяку екзотику.

Перейдіть в сусідні розділи сайту, такі як Текстиль, Еко продукція та інші. Там Ви також зможете знайти безліч цікавих оригінальних виробів.

Такі сувеніри стануть не тільки корисною річчю, але і будуть приносити своєму господареві удачу в справах, щастя і навіть оберігати в дорозі. Вибрати китайський сувенір - означає вибрати якість і стиль. Цікаві аксесуари завжди будуть позитивно впливати на настрій їхнього власника. Унікальні і корисні сувеніри з Китаю вже чекають своїх майбутніх власників, щоб стати їх улюбленою повсякденною річчю і подарувати їм радість користування.

Ми створимо для вас набори корпоративних товарів для подорожей 

Власна виробнича база нашої компанії укомплектована високопрофесійними фахівцями, які володіють сучасними технологіями брендування сувенірної продукції, оснащена необхідним для цього обладнанням і забезпечена якісними матеріалами, використовуваними для нанесення.

Ми готові адаптувати Вашу корпоративну символіку до форми і розмірів обраних Вами подарунків. В результаті нанесення ви отримаєте високоякісне повнокольорове зображення, що має підвищену зносостійкість.

Як замовити оптову партію брендованих товарів для подорожей

Наш сайт надає можливість не тільки вивчити асортимент пропонованої сувенірної продукції та ціни на товари - клікнувши на кнопці Купити, Ви зможете оформити замовлення на оптову партію обраної Вами продукції.

Зателефонувавши за номером %phone% або замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, Ви отримаєте можливість обговорити і узгодити всі питання, пов'язані з брендуванням замовленого Вами товару. Вартість виконання замовлення буде залежати від характеристик зображень, які підлягають нанесенню на сувенірну продукцію, і від обсягу замовлення.