Ланч-бокси

Ланч-бокси дуже прості, зручні і функціональні; в залежності від призначення вони різні за формою і компонуванням, можуть комплектуватися виделкою і ложкою, можуть забезпечувати термоізоляцію продуктів, що зберігаються в них. Колірна гамма пропонованих ланч-боксів включає всі кольори веселки і різні їх поєднання. Матеріали, з яких вони виготовлені, дозволяють використовувати сучасні технології для нанесення на них логотипів, інших зображень і написів.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 120

Ланч-бокси під нанесення логотипу

Вони відносяться до тієї категорії товарів, до покупки яких не завжди доходить черга. Хоча навряд чи хтось може засумніватися в тому, що це потрібно, корисно, практично, естетично і комфортно. Ось скільки плюсів на користь того, щоб ланч бокси з логотипом саме Вашої компанії несли багатьом позитивні почуття, викликані відчуттями власника такої речі.

Брендовані ланч-бокси від компанії Full Motion

Основне призначення ланч боксу - забезпечити людині,  що обідає на робочому місці або в дорозі, можливість зробити це цивілізовано. Функція ця вкрай важлива, вона повинна викликати тільки позитивні емоції.

Мабуть, з цієї причини виробники настільки педантично ставляться до функціональності і надійності дизайну, до якості виробництва цих дуже корисних і потрібних аксесуарів. У цьому можна переконатися, уважно вивчивши на екрані фотографії запропонованих зразків. Важливість виробу і його якість визначають його затребуваність для корпоративних подарунків.

Забезпечити Ваші потреби в ланч боксах та інших виробах сувенірної продукції з логотипом компанії допоможе рекламно-виробнича компанія Ffull Motion, що здійснює оптові імпортні поставки сувенірної продукції, її брендування і реалізацію на внутрішньому ринку. Товари ми поставляємо тільки якісні і добротні, безпосередньо від провідних виробників.

В цьому розділі сайту компанії зібрано широкий асортимент рекламно-сувенірної продукції, покликаної зробити життя більш приємним і комфортним. Розділ поділений на чотирнадцять основних і понад двадцять додаткових підрозділів, один з яких присвячений ланч-боксам. Відвідавши всі підрозділи, ви зможете підібрати масу супутніх товарів, для того, щоб ланч-бокс з Вашим логотипом знайшов гідну компанію в подарунковому наборі.

Для оформлення виробів в корпоративному стилі замовників нашою компанією використовуються необхідні для цього сучасні технології та якісні матеріали, а також обладнання, що є в арсеналі власної виробничої бази.

Вибір технології, яка буде застосовуватися для виконання Вашого замовлення, визначиться характером і якістю поверхні під нанесення. Це може бути трансфер, цифровий друк, лазерне гравіювання, тиснення, шовкотрафарет.

Ми гарантуємо фотографічну точність повноколірної передачі зображення, збереження всіх якостей поверхні виробів, високу стійкість і довговічність отриманого відбитка.

При необхідності ми можемо надати Вам комплекс послуг по формуванню або оновлення корпоративного стилю компанії, по розробці логотипів, товарних знаків та іншої корпоративної символіки.

Як замовити поставку оптової партії корпоративних ланч боксів

У картці кожного виробу на сайті разом з його ціною, фотографією і описом, поміщена кнопка Купити. Натискання цієї кнопки допоможе замовити необхідну кількість виробів цього зразка.

Для обговорення всіх питань, пов'язаних з виконанням робіт з брендування, і для оформлення замовлення Вам необхідно зателефонувати %phone% (або замовити на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника). Вартість виконання замовлення визначиться після з'ясування його технічних і якісних показників.

Телефонуйте, будь ласка. Ми з радістю виконаємо будь-яке ваше замовлення, не залежно від ступеня його складності або обсягу.