Маркери

Понад двадцять позицій цього розділу дозволять Вам створити необхідний запас маркерів не тільки до випадку, а й про запас, з урахуванням плану Ваших корпоративних заходів і для поточної роботи в офісі. Оптова закупівля забезпечить знижку на наші послуги з нанесення на маркери і їх набори логотипу Вашої компанії.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 46

Корпоративні маркери допоможуть Вам виділити головні пункти на шляху просування до процвітання компанії

Успіх реалізації проекту закладається на етапах розробки, подання, обговорення і затвердження. Для людей, що не володіють його деталями або не бажають в них виникати, але якимось чином впливають на прийняття остаточного рішення, велике значення мають такі зовнішні атрибути, як барвистість оформлення і яскравість презентації. Набір маркерів допоможе Вам зробити ці атрибути вражаючими.

Набір брендованих маркерів - інструмент, який працює і на рекламу

Загальна комп'ютеризація і «гаджетізація» крок за кроком відучує сучасну людину від роботи з друкованими документами. Електронна пошта стає основним способом пересилання всілякої кореспонденції, практично будь-який нормативно-правовий акт можна знайти у відповідних базах даних, проекти документів розробляються в електронному вигляді.

Але, тим не менше, чималим залишається обсяг друкованих документів. Для успішного ведення бізнесу їх необхідно читати, аналізувати, враховувати в роботі. Людині, яка вміло використовує різнокольорові маркери, легше ще на етапі читання документа «розкласти» його у відповідності до свого бачення, а також до завдань, що стоять перед ним, і до послідовності їх вирішення. Виділення основних моментів в документі полегшує подальшу роботу з ним, допомагає не упустити нічого істотного.

У проекті документа, який подається керівництву або партнерам для узгодження, також доцільно виділити маркерами головні або найбільш істотні моменти - це скорочує час на розгляд і підсвідомо підвищує довіру до такого документа.

Маркери використовуються повсюдно і постійно. Маркетологи солідних компаній не проходять повз таку можливість підвищення ефективність своєї роботи. Набори маркерів з логотипом, комплекти для проведення корпоративних заходів, що включають в себе маркери, ручки, блокноти, лазерні указки і безліч інших товарів, віднесених до груп і офісних, і сувенірних, закуповуються у великих кількостях, брендуються, допомагають співробітникам компанії в їхній роботі, а також масово використовуються в якості корпоративних  сувенірів і подарунків.

Ви перебуваєте в розділі Офіс і бізнес на сайті компанії Full Motion (Фул Моушн), яка протягом більш десяти років займається оптовою поставкою в Україну сувенірної продукції безпосередньо від її європейських та китайських виробників, а також її брендування; розробляє і виробляє рекламну продукцію. Відвідавши кожен з п'ятнадцяти підрозділів цього розділу, Ви зможете знайти не тільки маркери під нанесення логотипу, а й інші товари, які допоможуть Вам наблизити компанію до процвітання.

До Ваших послуг і наша виробнича база, технічна та технологічна оснащеність якої дозволяє наносити зображення і тексти на різні поверхні і на будь-які матеріали, з яких виготовляється сучасна сувенірна продукція.

Ми також надаємо комплексні послуги з формування або вдосконалення корпоративного стилю компаній, розробки логотипів та інших елементів корпоративної символіки.

Як закупити оптом маркери з логотипом

Сайт надає можливість не тільки обирати, але й оформити замовлення на оптові поставки сувенірної продукції. Для цього потрібно натиснути кнопку Купити в картці вибраного тут зразка (ціна вказана під його фотографією) або замовити зворотний дзвінок нашого співробітника. Все, що стосується брендування сувенірів, можна обговорити і узгодити, замовивши зворотний дзвінок, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Вартість нанесення буде залежати від характеристик і параметрів зображення, що підлягає нанесенню.

Ціна, грн.:
Бренд
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • червоний
 • багатокольоровий
 • помаранчевий
 • прозорий
 • рожевий
 • синій
 • чорний