Подарунки для дому

Тут Ви знайдете масу практичних і сучасних сувенірів, які зусиллями наших фахівців перетворяться в привабливі корпоративні подарунки. Ваша увага до співробітників і клієнтів допоможе їм придбати надійних домашніх помічників. Вранці їх розбудить подарований Вами будильник, а отримана в подарунок від Вас метеостанція допоможе вибрати відповідний погоді гардероб, із подарунка-приймача звучить підбадьорливий приємний мотив, життя задалося і робота кипить.
  • Ваги Підлогові
  • Настільні Лампи
  • Пилососи
  • Зволожувачі Повітря

Корпоративні подарунки для дому в Вашій рекламній кампанії

В подарунки для будинку, як правило, вкладається душа того, хто дарує, а також знання звичок, нахилів та потреб одержувача такого подарунка. Подарунки для дому з логотипом Вашої компанії будуть сприйматися з особливим почуттям, будуть дбайливо зберігатися і використовуватися, будуть довго служити своєму господареві. І весь цей час вони будуть нести на собі інформацію про Вашу компанію.

Подарунки для дому під нанесення логотипу? У нас їх великий вибір

Подарунки для дому, як і інші вироби сувенірної продукції, що поставляються нашою компанією на ринок України на підставі прямих контрактів з кращими європейськими та китайськими виробниками, завжди відповідали вимогам наших клієнтів. Ці вироби, що купуються нашими постійними покупцями оптом, згодом використовуються ними для забезпечення потреб співробітників і в якості корпоративних сувенірів.

Ви знаходитесь на сайті компанії Full Motion (Фул Моушн), в підрозділі Подарунки для дому. Після уважного ознайомлення з усіма зразками представленого тут асортименту у Вас теж не залишиться сумнівів в тому, що ми вам пропонуємо тільки якісні вироби.

Подивіться, будь ласка, уважно порівняйте наші пропозиції і виберіть серед усього пропонованого те, що Вам більше підходить. На сайті, до речі, можна вибрати і безліч супутніх товарів. У розділі Дім і спосіб життя пропозиція таких товарів не обмежена ні призначенням, ні кольорами, ні матеріалами, ні цінами.

Нашими зусиллями ваш вибір прикраситься гідним корпоративним оформленням.

Як здійснюється брендування

Ми надаємо послуги не тільки в оптових поставках сувенірної продукції, але також і в її корпоративному оформленні. Наші дизайнери, за Вашої участі, виготовлять якісний оригінал-макет зображення, що підлягає перенесенню на вироби, а також адаптують його до якості, форми і розміру поверхні, на яку буде здійснюватися нанесення. З урахуванням цього Вам будуть запропоновані найбільш економічно вигідні варіанти виконання Вашого замовлення.

Роботи з нанесення будуть виконуватися на нашій виробничій базі, оснащеній сучасним обладнанням і укомплектованій висококваліфікованими фахівцями, які застосовують у роботі новітні технології друку та інших способів нанесення зображень на вироби сувенірної продукції.

Гама кольорів і висока якість використовуваних при цьому матеріалів гарантують повноколірний і фотографічно точний перенос оригінал-макету на виріб. При цьому поверхня виробу не піддається будь-яким змінам, а зображення виходить настільки зносостійким, що воно в протягом тривалого часу не буде вицвітати або розтріскуватися.

Для нанесення зображень на тканинні вироби може, крім інших технологій, застосовуватися вишивка якісними вовняними нитками дванадцяти кольорів.

Як замовити брендовані подарунки для будинку оптом

Підбір товарів і оформлення замовлення на їх оптову поставку здійснюється через картку зразка, який зацікавив Вас, після натискання кнопки Купити. Фотографія зразка, його вартість і опис поміщені тут же, на картці.

Для оформлення замовлення на брендування закупленої сувенірної продукції необхідно зв'язатися з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість виконання робіт з нанесення на сувенірну продукцію корпоративної символіки і інших зображень буде визначена після узгодження всіх параметрів замовлення.