Навушники

Навушники, підключені до смартфону або до компактного програвача, допоможуть їх власникові не тільки слухати на ходу музику або аудіокнигу, не заважаючи при цьому оточуючим. Навушники дозволяють використовувати смартфон або звичайний мобільний телефон в режимі free hands, що дуже зручно. Якщо цільова група Вашого бізнесу - молодь, ваші подарунки, підібрані тут, безсумнівно, піднімуть ваш авторитет.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 281

Навушники з логотипом привертають увагу і запам'ятовуються як свідчення вихованості їхнього власника

Навушники сприймаються різними людьми і в різних ситуаціях по-різному. Але в будь-якому випадку вони свідчать про вихованість їх власника, який в силу якихось обставин не може не прослуховувати те, що звучить з навушників, перебуваючи в транспорті, на лавці в парку, в черзі або в іншому місці, де він може створити дискомфорт людям, які перебувають поруч із ним. Виховання не дозволяє йому обтяжувати оточуючих, тому він користується навушниками. Закупіть партію навушників під нанесення логотипу, забрендуйте і дайте можливість якомога більшій кількості людей продемонструвати свою вихованість.

Брендовані навушники - рекламна продукція від Фул Моушн

У цьому підрозділі сайту нашої компанії представлені моделі навушників, які під час проведення корпоративних заходів можуть використовуватися в усьому «сувенірному» діапазоні - від промо сувенірів до корпоративних подарунків.

Брендовані навушники можуть бути подаровані окремо або, скажімо, в наборі з виробами з підрозділу Аксесуари для мобільних телефонів і планшетів. Ми забезпечимо Вас необхідною кількістю потрібних Вам виробів і виконаємо комплекс робіт, пов'язаних з їх брендування.

Нанесення на навушники, а також на інші сувеніри логотипу, інших зображень або написів, здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі з використанням новітнього обладнання та із застосуванням прогресивних технологій.

З огляду на розміри, форму, а також матеріали, з яких виготовлені навушники і інша сувенірна продукція, ми можемо в різних випадках застосувати для нанесення сублімацію, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, цифровий друк. Нанесення на вироби з тканин може здійснюватися також вишивкою.

При застосуванні будь-якої з цих технологій поверхня, на яку здійснюється нанесення, не пошкоджується і повністю зберігає всі свої якості. Нанесене повнокольорове зображення в точності, до найдрібніших подробиць, повторить наданий Вами зразок, протягом дуже тривалого часу не буде розтріскуватися або вицвітати.

Це досягається, крім обладнання і технологій, високою якістю використовуваних для нанесення матеріалів і їх широкою гамою кольорів.

Як замовити поставку корпоративних навушників оптом

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку продукції простий. Ви переходите з розділу в розділ сайту і всюди бачите на екрані фотографію виробу і його ціну - це вхід в картку виробу. Якщо він Вам знайомий і Ви готові його замовити - наведіть курсор на фотографію, і під нею, нижче ціни, з'явиться кнопка Купити, натискання на яку дасть можливість приступити до оформлення замовлення.

Якщо Вас цікавить більш детальна інформація - клікніть на фотографію, і на картці з'явиться опис товару, інформація про його наявність на складі і про терміни можливого постачання; тут же буде знайома кнопка Купити.

Якщо ж інформація, розміщена на сайті, виявиться недостатньою, зателефонуйте, будь ласка, за телефоном %phone% або замовте дзвінок нашого співробітника, натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість робіт з брендування сувенірної продукції може бути визначена тільки після обговорення і узгодження параметрів замовлення, в зв'язку з чим в цьому випадку без телефонної розмови або особистої зустрічі зі співробітниками рекламно-сувенірної компанії Фул Моушн не обійтися. Телефонуйте, будь ласка!