Сонцезахисні окуляри

У людини, що віддає перевагу активному способу життя, далеко не завжди є можливість проводити тренування під покровом дерев або під навісом. Спортивні ігри, тривалі пробіжки або піші прогулянки, як правило, пов'язані з перебуванням під прямим впливом сонячних променів. Легкі, зручні сонцезахисні окуляри, які міцно сидять на носі, допоможуть захистити очі.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 161

Брендовані сонцезахисні окуляри вбережуть Ваші очі

Сонцезахисні окуляри з логотипом можуть стати корисним і бажаним подарунком для тих, чиї робота або хобі пов'язані з тривалим перебуванням на відкритому повітрі. Допоможіть таким людям вберегти свої очі від надлишку сонячних променів і, одночасно, знайдіть ефективний інструмент просування своєї продукції або послуг.

Затребуваність сонцезахисних окулярів під нанесення логотипу

Уважно вивчивши асортимент товарів, представлених в цьому підрозділі сайту рекламно-виробничої компанії Фул Моушн, Ви неодмінно звернете увагу на широкий ціновий діапазон, в якому знаходяться представлені тут зразки.

Ціни на вироби цієї групи дозволяють використовувати їх при проведенні корпоративних заходів як в якості промо сувенірів, так і в якості корпоративних подарунків.

При необхідності створити корпоративний подарунковий набір, ми порадимо вам перейти по сайту в підрозділ Одяг, де можна знайти органічне доповнення до окулярів у вигляді барвистою футболки або кепки.

Вся продукція рекламно-сувенірного призначення, представлена на нашому сайті, розроблялася і звироблялася з урахуванням можливості нанесення на неї логотипу або іншого зображення. Не є винятком в цьому плані і сонцезахисні окуляри.

Брендування виробів рекламно-сувенірного призначення

Нанесення на вироби та їх упаковку Вашого логотипу, інших зображень або написів, здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі з використанням сучасного обладнання і з застосуванням прогресивних технологій.

З огляду на розміри, форму, а також матеріали, з яких виготовлені сувеніри, представлені у всіх розділах і підрозділах сайту і вибрані Вами для брендування, ми можемо в різних випадках застосувати для нанесення сублімацію, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, цифровий друк.

При застосуванні будь-яких із цих технологій гарантується збереження поверхні нанесення у первозданному стані, без зміни її виду або якості. Нанесене повнокольорове зображення в точності, до найдрібніших подробиць, повторить наданий вами зразок, протягом дуже довгого часу не буде розтріскуватися або вицвітати.

Це досягається, крім обладнання і технологій, широкою гамою кольорів і високою якістю використовуваних для нанесення матеріалів.

Порядок оптової закупівлі корпоративних сонцезахисних окулярів

Наш сайт надає можливість оформлення замовлення, натисканням кнопки Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок нашого співробітника. Друк на виробах сувенірної продукції можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Ціни на окуляри вказані під кожним з представлених зразків, вартість нанесення буде залежати від характеристик нанесення, а також від параметрів Вашого замовлення. Оптові поставки сувенірної продукції, здійснювані нашою компанією безпосередньо від європейських і китайських виробників, дозволяють нам точно і в строк виконати будь-яке Ваше замовлення.

Ми завжди відкриті для спілкування. Телефонуйте, будь ласка, і Ви знайдете не тільки надійного, перевіреного десятиліттям роботи на ринку постачальника корпоративної продукції.

Ціна, грн.:
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • коричневий
 • червоний
 • багатокольоровий
 • помаранчевий
 • прозорий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • фіолетовий
 • чорний