Флешки дерев'яні

Ця флешка являє собою дерев'яний витвір мистецтва. У ній практична технологія зустрічається з вічною елегантністю. Флешка з дерева з логотипом компанії ідеально підходить для власників бізнесу, які прагнуть додати своєму бренду справжності і теплоти. Вона демонструє прихильність її власника до цінностей захисту навколишнього середовища. Такі флешки виготовляються з оздобленням з клена, бамбука, горіха, червоного і іншого дерева. Мало того, що вони прекрасні самі по собі. Усередині їх, як правило, містяться найбільш передові досягнення в області створення електронних носіїв інформації.
Відобрежено на сторінці 16 позицій з 16

Флешка і промоушн

Якщо ви шукаєте спосіб розширити цільову аудиторію свого бренду новим і цікавим способом, персоналізовані рекламні USB-накопичувачі допоможуть зробити це. Флешка з рекламною інформацією краще, ніж просто візитка.

Це відмінний спосіб дати вашим потенційним клієнтам те, що вони, безсумнівно, не викинуть і чим будуть протягом тривалого часу інтенсивно користуватися, кожен раз демонструючи всім оточуючим логотип або назву вашої компанії.

Рекламні USB накопичувачі відмінно підходять для будь-якого мережевого заходу або ярмарки вакансій. Вони також є відмінним способом показати клієнтам і співробітникам, що ви цінуєте їхній внесок в успіх вашого бізнесу.

Роль флешок підвищується при проведенні корпоративних заходів, в ході яких передбачається вручення учасникам і гостям роздавальних матеріалів. В наш час роль друкованих документів втрачається - вони займають багато місця, з ними на дуже зручно працювати. При високій вартості друкованої продукції її якість не завжди висока, вона може в самий невідповідний момент втратити товарний вигляд або взагалі прийти в непридатний стан. На флешку же можна завантажити все, що пов'язано з заходом, а людина, яка отримала такий інформативний подарунок, в будь-який час зможе відкрити той документ, який представляє для неї інтерес, і почерпнути із нього потрібну інформацію.

Не можна заперечувати того, що рекламна інформація на флешках - відмінна ідея. Але може бути важко знайти стиль рекламного USB носія, який підходить вашому бренду, і в той же час буде зручним для ваших клієнтів. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, згадайте про дерев'яні флешки і всі ваші сумніви відпадуть негайно. Загляніть до розділу канцелярських товарів нашого сайту, і ви неодмінно знайдете органічне доповнення до вашого подарунку.

Як замовити оптову партію дерев'яних флешок з логотипом?

Після того, як ви вибрали підходящі для ваших потреб вироби, прийшов час скористатися нашими знижками при оптових закупівлях і приступити до оформлення замовлення.

Виберіть стиль дизайн і колірну гамму зображень, які підлягають нанесенню. При необхідності наші фахівці можуть запропонувати свої варіанти і допомогти вам прийняти остаточне рішення.

Залежно від того, які вироби ви виберете, ви зможете брендувати їх: оформити замовлення і надрукувати або вигравіювати свій логотип.

Хоча ми рекомендуємо друкувати на них повнокольорові зображення, гравірування - це теж відмінний вибір, який створює незабутнє враження з вашим дизайном чи логотипом і ідеально підходить для подарунків, сувенірів або корпоративних подарунків високого класу.

Обговорити всі деталі замовлення ви зможете , натиснувши кнопку Зворотний дзвінок або зателефонувавши %phone%.

Ваше замовлення на дерев'яні флешки з нанесенням логотипу гравіюванням буде виконане на високому технічному та художньому рівні. Точно в обумовлений термін ви отримаєте партію статусних корпоративних подарунків - дуже потрібних, корисних і затребуваних.