Фоторамки

Сучасні гаджети дають необмежені можливості для фотозйомки і зберігання фотографій в електронному вигляді. Але навряд чи подальший розвиток електронної техніки зможе коли-небудь повністю витіснити з нашого життя улюблену або особливо дорогу фотографію в красивій рамці. Як і раніше, милі улюблені очі будуть дивитися з фотографії на робочому столі в офісі або на тумбочці в спальні.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 48

Корпоративна фоторамка завжди на виду

Призначення фоторамки - бути завжди на видному місці. Це призначення ідеально збігається з одним з основних вимог до реклами - бути добре видимою. Якщо Ви всерйоз зацікавлені в успіху Вашої рекламної кампанії - саме час дати можливість призначенню з'єднатися з вимогою. Саме час придбати партію фоторамок, забрендувати їх і дарувати за будь-якої зручної можливості.

Фоторамки під нанесення логотипу від компанії Full Motion

Забезпечити Ваші потреби в фоторамках та інших виробах сувенірної продукції з логотипом компанії допоможе рекламно-виробнича компанія Full Motion, що здійснює оптові імпортні поставки сувенірної продукції, її брендування і реалізацію на внутрішньому ринку. Товари ми поставляємо тільки якісні і добротні, безпосередньо від провідних виробників.

В цьому розділі сайту компанії зібрано широкий асортимент рекламно-сувенірної продукції, покликаної зробити будинок і життя в ньому більш приємними і комфортними. Розділ поділений на чотирнадцять основних підрозділів, один з яких присвячений фоторамкам. Відвідавши всі підрозділи, Ви зможете підібрати масу супутніх товарів, для того, щоб фоторамка з Вашим логотипом знайшла гідну компанію в подарунковому наборі.

Для оформлення виробів в корпоративному стилі замовників нашою компанією використовуються необхідні для цього сучасні технології та якісні матеріали, а також обладнання, що є в арсеналі власної виробничої бази.

Вибір технології, яка буде застосовуватися для виконання Вашого замовлення, визначиться характером і якістю поверхні під нанесення. Це може бути трансфер, цифровий друк, лазерне гравіювання, тиснення, шовкотрафарет.

Ми гарантуємо фотографічну точність повноколірної передачі зображення, збереження всіх якостей поверхні виробів, високу стійкість і довговічність отриманого відбитка.

При необхідності ми можемо надати Вам комплекс послуг по формуванню або оновлення корпоративного стилю компанії, по розробці логотипів, товарних знаків та іншої корпоративної символіки.

Як замовити оптову партію брендованих фоторамок

Підбір товарів і оформлення замовлення на їх оптову поставку здійснюється через картку зразка, який зацікавив Вас, після натискання кнопки Купити. Фотографія зразка, його вартість і опис поміщені тут же, на картці.

Для оформлення замовлення на брендування закупленої Вами сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії необхідно зв'язатися з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість виконання робіт з нанесення на сувенірну продукцію корпоративної символіки і інших зображень буде визначена після узгодження всіх параметрів замовлення.

Телефонуйте, будь ласка. Ми завжди відкриті для спілкування. Ми завжди готові до взаємовигідної співпраці з нашими замовниками. Ми готові виконати будь-яке Ваше замовлення на оптові поставки та брендування сувенірної продукції. Нас не лякають ні складність роботи, ні її обсяг.