Брелоки

У чому полягає та сама суть деталей? Чому ми часом приділяємо так багато уваги зовсім, здавалося б, незначним речам? Можливо, тому, що вони безпосередньо впливають на наш настрій і відчуття комфорту. Тому, що це дуже особисті речі, в яких відбивається наш характер і ставлення до життя. Тому, що вони формують нашу повсякденність і, відповідно, все наше життя. Наповнюйте свої будні і повсякденність Ваших рідних і близьких, колег і співробітників барвистими деталями, адже це так легко і приємно!
  • Ключниці
  • Шкіряні брелоки
  • Металеві брелоки
  • Брелоки-відкривачки
  • Пластикові брелоки
  • Брелоки-рулетки
  • Брелоки-ліхтарики

Корпоративні брелоки вписуються в мінімальний бюджет, не втрачаючи ефективності в рекламі

Багатофункціональність плюс різноманітність, невисока вартість і довгостроковість реклами роблять брелоки високо затребуваною продукцією в рекламно-сувенірному сегменті. Брелок коштує не дорого, але він доречний як корпоративний сувенір і до свята, і на виставці або презентації. Це річ, яка буде постійно використовуватися протягом тривалого часу, постійно несучи на собі вашу рекламу.

Ми-Ваш корпоративний помічник

Ви знаходитесь на сайті компанії, яка протягом останніх десяти років здійснює оптові поставки сувенірної продукції безпосередньо від її європейських та китайських виробників, розробляє і виробляє рекламну продукцію.

У цьому розділі представлені різні моделі брелоків, що поставляються нами. Для зручності пошуку розділ поділений на сім підрозділів. Відвідавши їх, ви зможете вибрати із запропонованого асортименту найбільш вподобані Вами брелоки під нанесення логотипу компанії. Тут представлені шкіряні, металеві та пластикові зразки, а також зразки з кількома функціями: брелоки-ліхтарики, брелоки-ключниці, брелоки-відкривачки, брелоки-рулетки.

Перейшовши по сайту в розділ Флешки, Ви отримаєте можливість підібрати, на додаток, скажімо, до шкіряного брелоку солідну флешку в шкіряному корпусі. При цьому якість і колір шкіри обох виробів будуть гармонійно поєднуватися.

Оптова закупівля брелоків економічно вигідна. Одноразове фінансове вкладення в їх закупівлю і брендування дозволяє проводити тривалу рекламну кампанію, даруючи ці затребувані подарунки в ході будь-яких заходів або в інших відповідних випадках.

Нанесення на сувенірну продукцію логотипів, інших елементів корпоративної символіки або текстів здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі, що має в своєму арсеналі необхідне обладнання, сучасні технології та якісні матеріали.

Залежно від форми об'єктів під нанесення і матеріалів, з яких вони виготовлені, для виконання замовлень в різних випадках застосовуються сублімація, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу, цифровий друк. Нанесення на вироби з тканин може здійснюватися також вишивкою з використанням міцно забарвлених вовняних ниток дванадцяти кольорів.

При застосуванні цих технологій досягається повне збереження всіх якостей об'єкта нанесення, фотографічна точність повноколірного переносу зображення, висока стійкість і довговічність нанесення.

Ми також надаємо комплексні послуги з формування або вдосконалення корпоративного стилю компаній, по розробці логотипів та інших елементів корпоративної символіки, з виробництва корпоративної продукції.

Як закупити оптом брендовані брелоки

Оформити замовлення на брелоки можна прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок нашого співробітника. Друк на брелоках можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Ціни на товар вказані під кожним з представлених зразків, вартість друку буде залежати від характеристик і параметрів нанесення.