Аксесуари для подорожей

У цьому розділі ми пропонуємо вам багатий асортимент товарів, які покликані допомогти любителям подорожей зробити свій відпочинок приємним, комфортним і максимально необтяжливим. Найчастіше людина, що збирається в подорож, просто не в змозі пригадати все, що їй може знадобитися. Тут перед вами відкривається широке поле для вибору і брендування подарунків.
  • Адаптери для Розетки
  • Аксесуари
  • Бірки для багажу
  • Дорожні гаманці
  • Дорожні подушки
  • Кишенькові Ножі
  • Косметички для подорожей
  • Набори для чистки взуття
  • Обкладинки для документів і квитків
  • Чохли для одягу

Аксесуари з логотипом - Ваша мандрівна реклама

Ви, напевно, вже ознайомилися з асортиментом пропонованих Вам аксесуарів. На все, що Ви купите, нами будуть якісно нанесені логотип і інші елементи Вашої корпоративної символіки. Промо сувеніри, корпоративні подарунки та сувеніри, подаровані цільової аудиторії, відправляться в подорожі зі своїми власниками, а значить, відправиться в дорогу і Ваша реклама.

Аксесуари під нанесення логотипу від компанії Full Motion

Ви знаходитесь на сайті рекламно-виробничої компанії Фул Моушн, яка ось вже більше десяти років активно і успішно працює на ринку сувенірної продукції України. Основними напрямками нашої діяльності є оптові поставки в Україну і реалізація на внутрішньому ринку товарів рекламно-сувенірного призначення, і також послуги, спрямовані на створення і розвиток корпоративного стилю компаній наших замовників.

Багаторічний досвід роботи, досконале знання кон'юнктури ринку, прямі ділові відносини з відомими європейськими та китайськими виробниками дають нам можливість оперативно виконувати замовлення наших покупців.

Вся сувенірна продукція, представлена на сайті, - це актуальні та якісні товари, що поставляються нашою компанією безпосередньо від їх виробників. Все, що Ви тут побачите, може бути використано під нанесення логотипу. У цьому підрозділі на Ваш вибір пропонуються аксесуари на самі різні випадки, які можуть виникнути в подорож.

В інших підрозділах розділу Подорожі Ви зможете знайти те, що знадобиться Вашим друзям, знайомим, партнерам, співробітникам, покупцям, котрі збираються в подорож на автомобілі, поїзді, літаку або теплоході. Є тут і те, що може зробити більш комфортним туристичний похід або сходження на Говерлу. Вибір за Вами.

Від нас ви отримаєте набори корпоративних аксесуарів

Нанесення логотипу та інших зображень на аксесуари, а також інші вибрані Вами вироби, буде проводитися на нашій власній виробничій базі. База компанії укомплектована високопрофесійними фахівцями, які володіють сучасними технологіями брендування сувенірної продукції, оснащена необхідним для цього обладнанням і забезпечена якісними матеріалами, використовуваними для нанесення.