Кухонне приладдя

Без кухні не мислимі ні будинок, ні квартира. Кухня - це Мекка, кухня - це центр тяжіння для сім'ї, оскільки туди можна зайти і з'їсти що-небудь смачненьке. Але кухня - це також місце в квартирі, де все це смачненьке створюється далеко не легкою працею тих, кому випала така доля. Полегшіть їх долю, купіть у нас і подаруйте всім своїм співробітникам, чоловікам і жінкам, предмети кухонного приладдя, які ми допоможемо вам об'єднати в набори і забрендувати. Нехай кожна кухня стане не тільки смачною, але тепер ще й зручною.
 • Кулінарне приладдя
 • Кухонні Таймери і Ваги
 • Набори Лопаток
 • Набори ножів
 • Прихватки
 • Обробні Дошки
 • Фартухи
 • Магніти на холодильник
 • Сервіровка
 • Солонки та Перечниці
 • Столові Прилади
 • Форми для Випікання
 • Фондюшниці

Брендоване кухонне приладдя додасть оформленню кухні елементів неповторності

Оформлення кухні - процес непростий, тривалий і, звичайно ж, строго індивідуальний. Але є речі, без яких кухня не буде кухнею. Ми говоримо про кухонне приладдя, без якого важко, а часом і неможливо, приготувати їжу. Ми говоримо про речі, які на кухні всюди - щось висить над робочою поверхнею або плитою, щось стоїть або лежить на відкритих поличках, а щось - в кухонних шафах. На цьому тлі навіть звичайна прихватка з яскравим логотипом, що висить на оригінальному гачку поруч з плитою, може стати неповторною, такою, що виділяється і запам'ятовується, деталлю оформлення.

Ми - ваш потенційний постійний постачальник корпоративної сувенірної продукції

Ви знаходитесь на сайті рекламно-виробничої компанії Фул Моушн, в підрозділі Кухонне приладдя. Не має сенсу доводити затребуваність всього, що тут представлено, для створення комфорту на кухні і максимального полегшення процесу приготування їжі. Але доречним буде звернути Вашу увагу на ті моменти, які можуть переконати Вас в тому, що закуповувати кухонне приладдя під нанесення логотипу, а також іншу сувенірну продукцію, краще у нас.

На протязі ось вже більше десяти років одними з основних напрямків діяльності нашої компанії є оптові поставки в Україну та оптова реалізація на внутрішньому ринку сувенірної продукції, а також її брендування. Прямі контракти з провідними європейськими та китайськими виробниками гарантують високу якість і добротність  товарів, що поставляються нами. Підтвердження цьому Ви знайдете в будь-якому з дев'яти розділів нашого сайту.

Роботи, пов'язані з брендування сувенірної продукції ми виконуємо на власній виробничій базі. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасні технології, якісні матеріали та обладнання, необхідне для якісного виконання будь-якого Вашого замовлення, незважаючи на його складність і обсяг.

Залежно від форми об'єктів під нанесення і матеріалів, з яких вони виготовлені, в різних випадках нанесення здійснюється застосуванням трансферу, сублімації, цифрового друку, лазерного гравіювання, шовкотрафарету або шовкотрафарету по колу, тиснення.

Якщо серед вибраних Вами зразків виявляться сувенірні вироби, виготовлені з тканини, то для їх оформлення ми б порекомендували вишивку. Дванадцять кольорів вовняних ниток, використовуваних нами, дозволяють отримати якісне і дуже міцне зображення в гамі корпоративних кольорів вашої компанії.

У нас Ви також можете замовити комплекс послуг по формуванню, оновленню або вдосконалення корпоративного стилю компанії. Ми допоможемо Вам підібрати корпоративну гаму кольорів і розробити ескізи елементів корпоративної символіки.

Ми готові стати для Вас постійним постачальником корпоративної продукції.

Як замовити оптову партію кухонного приладдя з логотипом

Наш сайт надає можливість оформити замовлення на поставку оптової партії товару. Натисканням на кнопку Купити, розміщену на картці кожного пропонованого зразка (тут же можна побачити фотографію зразка, його ціну і опис) Ви починаєте формувати замовлення.

Замовлення на брендування закуповуваної Вами продукції підлягає попередньому обговоренню та погодженню з нашими співробітниками. Для цього потрібно зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашої компанії вислухають Ваші побажання і, в свою чергу, запропонують на Ваш вибір можливі варіанти нанесення на закуповувані вами вироби логотипу або інших зображень.

Вартість виконання робіт буде залежати від змісту, обсягу і технічних характеристик Вашого замовлення.

Телефонуйте, будь ласка, - ми завжди відкриті для спілкування та співпраці.