Флешки з ПВХ

Флешки з моменту їхньої появи потрапили в число лідерів попиту на електронні носії інформації. Вони дуже швидко витіснили з обігу дискети, котрі володіли незначним обсягом пам'яті і сильно піддавалися різного роду пошкодженням. Компакт диски використовуються і будуть використовуватися, але вони більше не є ексклюзивними носіями оперативної інформації. В ряду носіїв, представлених на нашому сайті, особливо виділяються своїм виглядом флешки з ПВХ, що виготовляються під замовлення.
Відобрежено на сторінці 8 позицій з 8

Креативні ідеї для ваших рекламних USB накопичувачів

USB-накопичувачі можна використовувати для зберігання ексклюзивних фрагментів контенту. Наприклад, можете використовувати їх для завантаження електронних книг, музичних і відеокліпів або навіть вашого виступу, яким ви найбільше пишаєтеся.

Якщо ви збираєтеся виступити на конференції або презентації, можете використовувати USB накопичувач для зберігання копії своєї презентації. Тим самим ви надасте своїй аудиторії можливість багаторазово звертатися до матеріалів проведеного заходу.

USB-накопичувачі можна використовувати для створення цифрових копій посилання на ваш сайт, візитної картки і зразків резюме.

Подання вашої контактної інформації в цифровій формі дозволяє легко отримати доступ до соціальних посилань, надісланих на веб-сайт і на вашу адресу електронної пошти. Тим самим ви зможете вивести свою компанію на новий рівень, справити більше враження на одержувачів.

USB-накопичувачі можна використовувати на виставках або семінарах. Це дає прекрасну можливість отримувати інформацію про виставки або інші події, кожного разу, коли виникає необхідність здійснювати покупки.

Ви можете використовувати флеш-накопичувачі як частину подарункових пакетів у при проведенні корпоративних заходів, додавши відповіднного вигляду ручку. Диски пам'яті пропонують багато місця для зберігання, яке можна використовувати для включення довідників співробітників, вітальних листів або іншої важливої ​​інформації про політику, яку ви вважаєте підходящої.

Якщо ви збираєтеся взяти участь в заході, ви можете запланувати роздачу подарунків з використанням накопичувачів пам'яті. Попередньо завантажте один або кілька накопичувачів документами, які дозволяють одержувачам дізнатися, що вони є щасливими володарями призу, і запропонуйте чіткі інструкції про те, як вони можуть отримати свій приз.

USB-накопичувачі можна використовувати як оригінальний спосіб щиро подякувати співробітників, відвідувачів заходу або студентів.

Якщо ви організуєте захід і очікуєте, що його відвідають багато жителів інших міст, завантажте в накопичувачі місцевий путівник з картами вашого міста, маршрутами екскурсій, описом пам'яток, рейтингом ресторанів. Отримавши при реєстрації флешку з такою інформацією, гість вашого заходу оцінить вашу турботу.

Попередньо завантажте на USB накопичувачі галузеву інформацію. Ця стратегія добре працює для фінансових установ, торгових виставок, лікарень та інших подібних галузей. Якщо вам доводиться мати справу з потенційними клієнтами, які є досить новими для галузі, то вам слід мати на увазі, що може бути багато інформації, з якою вони не знайомі.

Додайте власні ідеї

Якщо плануєте використовувати рекламні флешки для вашого наступного заходу або маркетингової кампанії, ви можете подумати про інші креативні ідеї, які можуть бути більш специфічними для вашої організації або галузі.

Завжди майте на увазі, що рекламний продукт повинен чітко відображати ваш бізнес або галузь і чітко передавати ваше маркетингове повідомлення. Якщо ви вважаєте, що накопичувачі пам'яті добре підходять для вашої галузі або бізнесу, ви завжди можете спробувати одну з вищезгаданих креативних ідей.

Виберіть в розділі Флешки нашого сайту ті вироби, які вам підходять найбільше, а ми перетворимо їх в ефективні носії рекламної інформації. Зателефонуйте %phone% або натисніть кнопку Зворотний дзвінок, і ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання щодо цього.