Флешки-браслети

Це зручно, практично, необтяжливо і красиво. Це ідеальний варіант для професіоналів бізнесу, які працюють в сфері охорони здоров'я та фітнесу, в модній індустрії і в сфері, яка орієнтована на комунальні послуги. Це не просто практичний пристрій для зберігання даних, це стиль, фірмова технологія, прикраси, які ваші співробітники будуть носити із задоволенням. А вишукана ручка відповідного вигляду додасть статусності вашому подарунку.
Відобрежено на сторінці 1 позицій з 1

Флеш-накопичувачі USB, їх використання та переваги

Флеш-накопичувачі (флешки) - це компактні електронні пристрої зберігання інформації, які використовуються для передачі даних між комп'ютерами та іншими цифровими пристроями.

За останні два десятиліття вони стали дуже популярні як зручний спосіб швидкого і безпечного збереження файлів. В даний час всі комп'ютери мають USB слоти, що забезпечує широке використання флешок в усьому світі.

Головними причинами їхньої неймовірної популярності стали надійність, зручність і простота використання.

USB флеш-накопичувач енергонезалежний. Це означає, що для зберігання інформації в його мікросхемі не потрібно ніякої енергії.

Флеш-пам'ять забезпечує швидке завантаження і зчитування інформації, а також більш високу стійкість до кінетичного удару в порівнянні з жорсткими дисками.

Флешка довговічна, вона здатна протистояти високому тиску, екстремальним температурам і навіть зануренню в воду.

Технічні характеристики цих електронних накопичувачів інформації постійно вдосконалюються

Флешки-браслети і маркетинг

Цей браслет має немаленьку область для нанесення зображення, що робить їх оптимальним продуктом для творчого підходу до брендування.

Вони виготовляються з міцного пластику, силікону або з гнучкої гуми. Ударостійкі і вологозахищені, м'які і зручні, легко поміщається на зап'ясті.

Браслети поставляється в декількох колірних варіантах - купіть кілька різних кольорів для своїх співробітників або виберіть той, який найкраще підходить вашому бренду.

Рекламна індустрія в даний час широко використовує їх в просуванні нових продуктів. Завдяки можливості заблокувати рекламне інформаційне повідомлення на диску, компаніям надається можливість не тільки друкувати свій логотип на корпусі флешки, але і продавати своє маркетингове повідомлення кожного разу, коли USB-диск підключається до комп'ютера.

Замовте у нас партію флешок-браслетів з логотипом

Це зробити просто. Перегляньте картки всіх зразків, запропонованих вашій увазі на цій сторінці нашого сайту, в яких поміщена фотографія, а також інформація щодо характеристик, кольору, вартості виробу та про його наявність на складі або термін можливої ​​поставки

Натиснувши кнопку Купити, також наявну в картці, ви приступаєте до оформлення замовлення на обраний товар.

Всі питання, пов'язані з брендування продукції, що закуповується, підлягають обговоренню з співробітниками компанії по телефону %phone% або в особистому спілкуванні.

Звернувшись до нас, ви знайдете не тільки надійного партнера - ви зустрінете добре, чуйне та уважне ставлення до ваших запитів і побажань.