Спортивний Одяг

Вже забувся той час, коли пристойний комплект спортивної форми не можна було купити, його можна було тільки "дістати". Постійний попит на спортивну форму, викликаний прагненням сучасної людини до здорового способу життя, заняття спортом та активного відпочинку, практично повністю задовольняється. Тут Ви знайдете пропозицію широкого асортименту жіночих, чоловічих і унісекс спортивних костюмів різного призначення.
  • Спортивні Штани
  • Спортивні Шорти
  • Спортивна Форма
  • Спортивні Кофти та Жилети
  • Спортивні Топи та Майки
  • Спортивні Куртки

Роль спортивної форми з логотипом в рекламних кампаніях

Про роль брендованої спортивної форми в просуванні компаній багато говорити зайве. Досить подивитися на логотипи і назви найвідоміших світових брендів, що прикрашають форму спортивних команд, які беруть участь у всіляких чемпіонатах, турнірах, змаганнях «на першість», розіграшах кубків та інших змаганнях.

Корпоративна спортивна форма від Full Motion

Спортивні змагання привертають увагу величезної кількості людей - хтось приходить на стадіони, в спортивні комплекси, спортзали, басейни, а хтось вболіває за своїх кумирів, сидячи перед екраном телевізора. Величезний масштаб охоплення цільової аудиторії, і можливість привернути до своєї компанії увагу тих, кого ви не відносили до своєї цільової аудиторії.

Вибір спортивної форми, пропонованої на сайті рекламно-виробничої компанії Фул Моушн (Full Motion) не дуже великий, але у нас є десятирічний досвід її поставок в Україну безпосередньо від відомих зарубіжних виробників - ми знаємо, що можна спокійно пропонувати нашим покупцям.

Представлена тут спортивна форма, а також супутня продукція, пропонована в сусідніх підрозділах нашого сайту (постарайтеся відвідати, наприклад, підрозділ Електроніка для спорту), - дуже якісні вироби. Те, що Ви бачите тут, і зможете побачити по сусідству, є ідеальними об'єктами під нанесення, все це дійсно гідно витрат на брендування.

Більше десяти років ми також надаємо комплекс послуг, пов'язаних з корпоративним оформленням сувенірної продукції. Формування корпоративного стилю, підбір кольорової гами, розробка ескізів логотипів і товарних знаків, адаптація елементів корпоративної символіки під відповідні технології та обладнання для нанесення. Ми все це вміємо. Для цього у нас є всі можливості.

Різним поверхням, на які здійснюється нанесення, відповідають технології, найбільш прийнятні для їх характеристик і якості. Щось дешевше, щось дорожче; щось швидше, а щось довше. Але в усі випадках ми будемо шукати найбільш привабливий для Вас (як естетично, так і фінансово) варіант виконання Вашого замовлення. І у всіх випадках Ви отримаєте якісні корпоративні подарунки, які принесуть радість і безсумнівну користь їх одержувачам, а Вам принесуть ефективну віддачу від реклами.

Як замовити оптову партію брендованої спортивної форми

Оформити замовлення на спортивну форму під нанесення логотипу Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка. Картки заведені окремо на кожен зразок. На картці поміщена фотографія зразка, нижче фотографії - ціна. Наведіть курсор на фотографію, і побачите згадану вже кнопку Купити. Для того, щоб ознайомитися з описом і інформацією про наявність товару, необхідно клікнути на фотографії. Якщо отримана інформація Вас задовольняє, приступайте, будь ласка до оформлення замовлення на товар.

Вартість брендування виробів буде залежати від характеристик наноситься зображення. Її можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone%, замовивши зворотний дзвінок нашого співробітника або відвідавши наш офіс.

Телефонуйте, будь ласка, - ми завжди відкриті для спілкування та співпраці!