Еко-ручки

У лінійці еко-продукції ми пропонуємо понад двадцять моделей ручок, виготовлених з вторинних матеріалів. Вони, як і еко-олівці, можуть мати найрізноманітніші сфери застосування. Функціональність і невисока ціна дає еко-ручкам значні переваги в повсякденному використанні. Вивчіть наші пропозиції і зробіть вибір.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 224

Більше брендованих еко-ручок в кожні руки

За часів тотального дефіциту існувало таке поняття, як «норма відпуску товару в одні руки": не більше одного виробу, не більше одного кілограма і так далі. Для тих, хто всерйоз стурбований просуванням своєї компанії до її цільової аудиторії, доречним було б встановити приблизно таку норму відпуску: «більше різних промо-сувенірів в одні руки».

Використання еко-ручок під нанесення логотипу

Ціна еко-ручок така, що їх можна і потрібно закуповувати великими партіями, брендувати і використовувати. Використовувати для потреб повсякденної роботи компанії і для промо акцій. Оригінальний вигляд ручок обов'язково приверне увагу і викличе інтерес. В цьому розділі сайту Ви побачили наші пропозиції, і тепер маєте можливість зробити вибір.

Людина, яка користувався такою ручкою, з вдячністю прийме сувенір і відразу ж зацікавиться дарувальником. А той, хто побачить еко-ручку вперше, буде уважно розглядати і саму ручку, і Ваш логотип; буде розглядати і запам'ятовувати. Мета дарування промо сувеніра досягнута - оригінальна практична і недорога річ знайшла свого нового власника, викликала інтерес і запам'яталася разом з логотипом і обставинами, при яких вона була подарована.

Для того, щоб запам'яталося краще, доречним було б посилити магічний вплив Вашої корпоративної символіки еко-доповненням, скажімо, у вигляді еко-блокнота, для чого потрібно перейти в однойменний підрозділ нашого сайту.

Брендування рекламно-сувенірних виробів

До комплексу послуг з брендування сувенірної продукції, що надаються нашою компанією, цілком може бути застосоване визначення «під ключ». Ми можемо почати співпрацю з формування Вашого фірмового стилю і завершити передачею Вам партії брендованих товарів.

Ми маємо всі умови для виконання замовлення будь-якого обсягу і будь-якого ступеня складності. У нас стабільний склад висококваліфікованих і досвідчених співробітників усіх спеціальностей, зайнятих у виконанні робіт з брендування.

Устаткування нашої власної виробничої бази регулярно оновлюється і таким чином підтримується на сучасному технічному рівні, що дозволяє застосовувати в роботі найбільш прогресивні технології нанесення. Барвники та інші матеріали для нанесення ми використовуємо тільки високої якості.

Додавання всіх цих складових втілюється в високій якості і довговічності зображень, що наносяться на поверхні всіх виробів, представлених на нашому сайті.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку брендованих еко- ручок

На сайті на кожен зразок пропонованої сувенірної продукції оформлена окрема картка, що містить фотографію і ціну товару, його опис і кнопку Купити. Після натискання цієї кнопки Ви зможете оформити замовлення на відповідну модель за ціною, вказаною під її фотографією.

На головній сторінці сайту поміщена кнопка Зворотний дзвінок. Після натискання цієї кнопки Вам негайно зателефонують наші співробітники, з якими Ви зможете обговорити питання, пов'язані з брендування сувенірної продукції. Вартість брендування ми не можемо анонсувати на сайті, оскільки вона повністю залежить від параметрів і обсягу замовлення.

Для обговорення цих та інших питань Ви також можете зателефонувати самостійно по телефону %phone% або відвідати наш офіс особисто за адресою, вказаною на головній сторінці сайту.

 

Ціна, грн.:
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • коричневий
 • червоний
 • помаранчевий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • чорний