Кардхолдери

Сучасна людина постійно користується чималою кількістю банківських і дисконтних карток. Це ті документи, які можуть знадобитися в будь-який момент і абсолютно несподівано. Кардхолдери покликані допомогти систематизувати наявні у людини картки, захистити їх від шкідливого механічного впливу, легко і швидко знайти потрібну картку.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 89

Кардхолдер. Це потрібно, зручно і вигідно

Багато хто користується кардхолдерами і, власне, ніколи не замислюються, потрібні вони чи ні. Звичайно ж, потрібні! Так зручно, коли кредитні та платіжні картки знаходяться в одному картдхолдері, дисконтні - в іншому. Вони не плутаються, власник великої кількості різноманітних карток не потрапляє в незручне становище біля каси супермаркету, коли черга за ним вишикувалася не маленька, а він довго перебирає пластикові прямокутники, намагаючись знайти те, що йому потрібно в даний момент. Вигідно ж через те, що картхолдер з логотипом - подарунок, отриманий від турботливого людини.

Діапазон використання брендованих кардхолдерів

Картхолдер, як і деякі інші вироби сувенірної продукції, може використовуватися в якості промо сувеніра, корпоративного сувеніра, корпоративного подарунка; і навіть може бути частиною ексклюзивного подарункового набору. Діапазон цін на кардхолдери сприяє цьому.

Тут, в підрозділі Кардхолдери сайту компанії Full Motion (Фул Моушн), представлений модельний ряд цих виробів, що поставляються компанією безпосередньо від європейських і китайських виробників.

Тут можна вибрати вироби вартістю до десяти-п'ятнадцяти гривень, закупити їх велику партію і перетворити в оригінальні промо сувеніри. А можна звернути увагу на шкіряний чохол для карт вартістю понад чотириста гривень, який може стати солідним корпоративним подарунком. Він же може скласти ексклюзивний подарунковий набір разом, скажімо, з солідним портфелем, який можна підібрати тут же, на сайті, в підрозділі Портфелі та кейси.

Дизайн, шкіряна поверхня і колірна гамма цих виробів не залишає сумнівів в успішному їх брендування.

Технології брендування сувенірної продукції

Ми готові надати Вам комплекс послуг, пов'язаних з брендування кардхолдерів та інших предметів сувенірної продукції. Наші фахівці при необхідності нададуть Вам сприяння в розробці ескізів та оригінал-макетів зображень, які підлягають нанесенню, а також допоможуть в виборі технології нанесення.

Сучасне обладнання нашої виробничої бази дозволяє наносити на обрані вами предмети різні зображення і тексти застосуванням усіх існуючих нині технологій. Але для виробів зі шкіри ми, як правило, рекомендуємо тиснення - ефект виходить неповторний.

Технічні і технологічні можливості в поєднанні з високою якістю барвників та інших матеріалів, які використовуються при нанесенні, дозволяють досягти високої якості виконання роботи. Гарантовані детальна повнокольорове копіювання ескізу або оригінал-макету, стійкість нанесеного зображення до механічного, температурного або іншому впливу, неможливість розривів або зміни якості поверхні картхолдерів, використаних під нанесення логотипу, і інших виробів.

Як оформити оптове постачання корпоративних кардхолдерів

На сайті, під фотографіями пропонованих виробів, вказана їх ціна і стислий опис. Натиснувши кнопку Купити в картці товару, Ви зможете оформити замовлення на його оптову поставку.

Замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши самостійно по телефону %phone%, Ви зможете обговорити з високопрофесійними фахівцями все, що стосується оформлення замовленої сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії. Вартість виконання робіт може бути визначена тільки після узгодження технічних параметрів і обсягу замовлення.

Ціна, грн.:
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • коричневий
 • червоний
 • багатокольоровий
 • помаранчевий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • фіолетовий
 • чорний