Еко продукція

Ви хочете отримати безпрограшну формулу, яка підвищить привабливість Вашої компанії? Тоді ви перебуваєте в правильному місці. Ви спостерігаєте, як все те, що з приставкою “еко” переможно крокує світом? Ви відзначаєте, що все більше і більше транснаціональних корпорацій з головних винуватців руйнування природи перетворюються в її затятих захисників? Використання нових екологічних стандартів не тільки зберігає здоров'я нашої планети, але і значно підвищує привабливість і рівень довіри до Вашої компанії. Замовте оптом еко-продукцію з логотипом вашої організації і на власному досвіді ви переконаєтеся в цьому.
  • Еко-аксесуари
  • Еко-блокноти
  • Еко-електроніка
  • Вироби з бамбука
  • Вироби з Корку
  • Еко-папки
  • Еко-ручки
  • Еко-сумки
  • Насіння і квіти
  • Еко-чашки

Брендована еко продукція сприяє задоволенню попиту на “зелені товари”

Умови сучасного життя призводять до того, що попит на еко товари неухильно зростає. Закупивши партію еко виробів під нанесення логотипу, Ви приєднаєтеся до когорти людей, в свідомості яких екологія і наше майбутнє найтіснішим чином пов'язані між собою. Кожен подарований Вами еко сувенір або еко подарунок буде залучати в цю когорту все нових захисників навколишнього середовища. Згодом Ваша реклама стане як би частиною «зеленого» руху.

Full Мotion запрошує до співпраці в поставках корпоративної еко продукції

Наша компанія на всьому протязі своєї більш ніж десятирічної історії прагнула активно використовувати в роботі всі прогресивні тенденції розвитку бізнесу. Не залишилося поза нашою увагою і поява на ринку сувенірної продукції еко виробів.

Як ви вже побачили, еко продукції присвячений цілий розділ нашого сайту. Тут зібрано все те, що користується постійним високим попитом, що може стати оригінальною альтернативою товарам, які виготовляється з традиційних матеріалів, або гідним доповненням до них. Еко продукція представлена і в розділі Флешки.

Номенклатура еко товарів охоплює значну частину асортименту сувенірної продукції: аксесуари, блокноти, ручки, олівці, флешки, папки, чашки, сумки. Ми можемо запропонувати навіть електронні прилади та пристрої, корпуси яких виготовлені з екологічно чистих матеріалів.

Основними напрямками діяльності нашої компанії є оптові поставки в Україну та оптова реалізація на внутрішньому ринку сувенірної продукції, а також її брендування. Прямі контракти з провідними зарубіжними виробниками гарантують високу якість і добротність товарів, які поставляються нами. Ми готові стати для Вас постійним постачальником товарів рекламно-сувенірного призначення, в тому числі корпоративної еко продукції.

В арсеналі нашої виробничої бази є сучасні технології, якісні матеріали та обладнання, необхідні для виконання будь-якого Вашого замовлення, незважаючи на його складність і обсяг.

у залежності від форми об'єктів під нанесення, для виконання замовлень в різних випадках застосовуються цифровий друк, лазерне гравіювання, трансфер, сублімація, тиснення, шовкотрафарет або шовкотрафарет по колу.

Вишивка логотипу на тканинних виробах ще більше підкреслить екологічну спрямованість Вашого просування. Дванадцять кольорів ниток, використовуваних для вишивки, дозволяють досягти вражаючого результату.

У нас Ви також можете замовити комплекс послуг по формуванню, оновленню або вдосконаленню корпоративного стилю компанії. Ми допоможемо Вам підібрати корпоративну гаму кольорів і розробити ескізи елементів корпоративної символіки.

Як замовити оптову партію еко продукції з логотипом

Замовлення на поставку оптової партії товару можна оформити, після натискання на кнопку Купити, розміщеної на картці кожного пропонованого зразка (тут же можна побачити фотографію зразка, його ціну і опис).

Всі питання, пов'язані з оформленням замовлення на брендування, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Для цього потрібно зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок, натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість нанесення буде залежати від змісту, обсягу і технічних характеристик Вашого замовлення.

Телефонуйте, будь ласка - нам буде приємно поспілкуватися і встановити тісні ділові контакти з тими, кому не байдуже майбутнє нашої планети.