Флешки пластикові

Для пластикових флешок також не характерні однотонність і одноманітність. Тут на Вас чекає гідний вибір цих носіїв інформації різного об'єму пам'яті, виду, кольору, форми і розміру, з однією і двома функціями. Вони легкі, зручні у користуванні і повністю виконують функції, для яких вони призначені.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 83

Корпоративна пластикова флешка буде невтомно працювати на Ваше просування

Пластикові флешки з логотипом Вашої компанії, подаровані її співробітникам, партнерам, клієнтам, гостям проведених Вами корпоративних заходів будуть активно працювати на благо компанії - постійно і невтомно. Кожен день вони будуть виступати в ролі ефективних рекламних інструментів, несучи на собі Вашу корпоративну символіку.

Пластикові флешки під нанесення логотипу

Про роль і місце флешок серед корпоративних подарунків уже навряд чи можна сказати щось нове.

Хотілося б звернути Вашу увагу на те, що рекламно-виробнича компанія Full Motion (Фул Моушн), на сайті якої ви перебуваєте, була одним з піонерів поставок флешок на ринок України та їх продажів усередині країни.

За минулий час ми накопичили в цих питаннях великий досвід, який, в поєднанні з прямими контрактами між нашою компанією та провідними зарубіжними виробниками флешок, дає нам можливість поставляти і пропонувати Вам тільки продукцію високої якості. Це, в однаковій мірі, відноситься і до іншої продукції рекламно-сувенірного призначення, що поставляється нами теж безпосередньо від виробників.

Подивіться, будь ласка, що ми пропонуємо в інших розділах і підрозділах нашого сайту. Перейдіть, скажімо, в підрозділ Ручки розділу Офіс і бізнес. Тут представлено безліч зразків того, що, при необхідності, може стати відчутним доповненням до обраних Вами флешок.

Форма і матеріали, з яких виготовлені ці вироби, роблять їх зручними об'єктами брендування.

Нанесення логотипу на пластикові флешки

Нанесення на флешки, а також на інші сувеніри Вашого логотипу здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі з використанням сучасного обладнання і з застосуванням найбільш прогресивних технологій.

З огляду на розміри, форму, а також матеріали, з яких виготовлені флешки і інша обрана Вами сувенірна продукція, ми можемо в різних випадках застосувати для нанесення сублімацію, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, цифровий друк.

При застосуванні будь-який з цих технологій поверхня, на яку здійснюється нанесення, не пошкоджується і повністю зберігає всі свої якості. Нанесене повнокольорове зображення з фотографічною точністю повторить наданий Вами зразок, протягом дуже довгого часу не буде розтріскуватися або вицвітати.

Це досягається, крім обладнання і технологій, високою якістю використовуваних для нанесення матеріалів і їх широкою гамою кольорів.

Як замовити брендовані пластикові флешки оптом

На сайті можна вибрати із запропонованого асортименту  пластикові флешки або інші вироби, що сподобалися Вам. На картці, заведеній окремо для кожного представленого на сайті зразка товару (ви її бачите на екрані), поміщена фотографія відповідного зразка, нижче фотографії вказана його вартість. Наведіть, будь ласка, курсор на фотографію, і нижче ціни з'явиться кнопка Купити. Натисканням курсора на фотографію можна відкрити опис товару та відомості про його наявності на складі. Натискання на кнопку Купити означає початок оформлення замовлення на оптову поставку цього виробу.

Для того, щоб обговорити і узгодити замовлення на брендування продукції, яка закуповується Вами, необхідно натиснути на кнопку Зворотний дзвінок (наші співробітники негайно зателефонують Вам) або зателефонувати %phone%. Вартість нанесення буде залежати від змісту і технічних параметрів Вашого замовлення. Вона буде повідомлена Вам після узгодження замовлення.

 

Ціна, грн.:
Бренд
Об'єм, ГБ
Колір
  • білий
  • жовтий
  • зелений
  • червоний
  • рожевий
  • сірий
  • синій
  • фіолетовий
  • чорний