Еко-папки

Можна прийти в жах, підрахувавши, скільки коштів витрачається щорічно па купівлю дорогих папок, папок-реєстраторів, органайзерів і інших видів папок. При цьому тільки незначна їх частина використовується за призначенням - для зберігання важливих документів. Вивчіть наші пропозиції і купіть для свого офісу, для роздавальних матеріалів виставок і презентацій, а також для інших цілей еко-папки, які мають гідний вигляд і низьку ціну.
Відобрежено на сторінці 7 позицій з 7

Брендовані еко папки для свого офісу і для промоушн

Еко папки з логотипом будуть однаково оригінально виглядати і як канцелярське приладдя в Вашому офісі, і в якості промо сувеніра, і в якості корпоративного подарунка. Крім того, вони, як і інша еко-продукція, будуть продовжувати формування Вашого іміджу як активного захисника навколишнього середовища.

Еко-папки під нанесення логотипу від компанії FullMmotion (Фул Моушн)

У підрозділі сайту компанії, на якому Ви перебуваєте, представлені лише кілька зразків еко-папок, але діапазон їхнього використання досить великий.

Вам потрібні промо сувеніри до майбутньої презентації нового зразка продукції? Будь ласка, папка А4 вартістю в двадцять одну з невеликим гривню. Вкладайте в такі папки описи, технічні характеристики, інші друковані матеріали та роздавайте всім запрошеним.

Папка Еcological буде дуже зручна для зберігання або доставки документів невеликого обсягу. А якщо Ви підбираєте вироби для корпоративних подарунків, то зверніть, будь ласка, увагу на еко-органайзер.

Вироби, представлені в інших підрозділах розділу еко продукція можуть стати органічним, ефективним і ефектним доповненням до еко папок

Оптова закупівля еко-папок з нанесеним логотипом Вашої компанії, дозволить створити запас корпоративних сувенірів для постійних покупців або учасників проведених Вами заходів.

Наші послуги з нанесення логотипу на-еко папки

Одним з багатьох напрямків роботи нашої рекламно-виробничої компанії є оформлення сувенірної продукції в корпоративному стилі компанії-замовника. Для цього ми маємо власну виробничу базу, оснащену необхідним високопродуктивним обладнанням, що дозволяє використовувати сучасні технології виконання робіт, в тому числі, пов'язаних з нанесенням логотипів на-еко папки.

Наші високопрофесійні креативні співробітники разом з Вами адаптують логотип або інші елементи вашої корпоративної символіки до розмірів і форм вподобаних Вами папок.

В результаті застосування лазерного гравірування, трансферу або сублімації на інструменти з фотографічною точністю буде перенесено потрібне зображення, яке не буде піддаватися механічному чи іншого впливу, внаслідок чого не буде стиратися або розтріскуватися. Широка колірна гамма застосовуваних барвників та інших матеріалів забезпечить виконання нанесення в корпоративних кольорах Вашої компанії. І, що не менш суттєво, поверхня, на яку наноситься зображення, не втратить ні виду, ні якості.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних еко-папок

На сайті на кожен зразок пропонованої сувенірної продукції оформлена окрема картка, що містить фотографію і ціну товару, його опис і кнопку Купити. Після натискання цієї кнопки Ви зможете оформити замовлення на відповідний виріб за ціною, вказаною під його фотографією.

На головній сторінці сайту поміщена кнопка Зворотний дзвінок. Після натискання цієї кнопки Вам негайно зателефонують наші співробітники, з якими Ви зможете обговорити питання, пов'язані з брендування сувенірної продукції. Вартість брендування ми не можемо анонсувати на сайті, оскільки вона повністю залежить від параметрів і обсягу замовлення.

Для обговорення цих та інших питань Ви також можете зателефонувати самостійно по телефону %phone% або відвідати наш офіс особисто за адресою, вказаною на головній сторінці сайту.